Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3368969 (обговорення • внесок) |
2423435 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 35: | Рядок 35: | ||
| 15 || || VoIP || | | 15 || || VoIP || | ||
|- | |- | ||
| − | | 16 || | + | | 16 || Майоров Микита || LiFi P2P || |
|} | |} | ||
Версія за 11:24, 20 вересня 2018
КН18М
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Ругало Дмитро | Bluetooth | |
| 2 | Літвінов Владислав | WiFi WiMAX | |
| 3 | Головко Максим | GSM | |
| 4 | EDGE_та_GPRS | ||
| 5 | CDMA | ||
| 6 | Сокол Марина | Мережі 3G 4G 5G | |
| 7 | Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації | ||
| 8 | Єлькін Валентин | DNS | |
| 9 | Петров Ігор | DHCP | |
| 10 | Види та типи комунікаційних пристроїв | ||
| 11 | Надійність інформаційних мереж | ||
| 12 | Безпека інформаційних мереж | ||
| 13 | Параметри оптимізації транспортної підсистеми | ||
| 14 | Мельник Дмитро | Засоби моніторингу та аналізу мережі | |
| 15 | VoIP | ||
| 16 | Майоров Микита | LiFi P2P |