Відмінності між версіями «Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Коваленко Аліна Русланівна (2018 рік)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
[https://drive.google.com/file/d/1Khhh8aRb_x48NEj6J5_A8pqOcdj4DcZq/view?usp=sharing Учительська презентація]
 
[https://drive.google.com/file/d/1Khhh8aRb_x48NEj6J5_A8pqOcdj4DcZq/view?usp=sharing Учительська презентація]
 
[https://drive.google.com/file/d/1rKAUtDXsLNZu0kExxCViGaITPZGFW5n6/view?usp=sharing Учнівська презентація]
 
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 19:38, 12 червня 2018



Назва навчальної теми

Європейські держави в XVI-XVII столітті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Всесвітня історія - основний,

Історія України - другорядний.

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект Європейські держави в XVI-XVII ст. передбачений для учнів 8-го класу. Дана тема є передбаченою навчальною програмою з всесвітньої історії рівня стандарт. Матеріал розрахований на вивчення протягом 3 тижнів,3 уроки. Протягом зазначеного часу вчитель має ознайомити учнів із завданнями проекту під час показу вступної презентації. Основною метою проекту є прагнення поглибити знання учнів з історії, розвинути аналітичне та абстрактне мислення учнів. Під час реалізації проекту учні мають бути розділені на 2 тематичній групи, які будуть виконувати завдання, які покликанні розкрити тему проекту ". Європейські держави в XVI-XVII ст.". Результатом роботи груп має стати створення презентацій.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя: Підготовка до впровадження проекту (актуалізація знань про метод проекту, оголошення мети, умов проекту, постановка задач, оголошення основних критеріїв оцінювання роботи учнів). Підготовка буклету та презентації. Розподіл на групи. Відслідковування просування учнів по проекту та допомога їм. Групові та індивідуальні консультації. Ведення електронного журналу проекту. Підготовка груп до презентації своїх наробок. Презентація результатів роботи. Рефлексія результатів проекту

Діяльність учнів:

Знайомство з цілями і завданнями проекту. Постановка своїх особистих цілей. Об’єднання в групи. Розподіл обов’язків. Складання графіка роботи над проектом. Пошук джерел інформації. Виконання дидактичних завдань. Створення учнівських робіт у вигляді вікі-статті, презентації, публікації. Самооцінювання своєї роботи і взаємооцінка робіт своїх однокласників. Підготовка до презентації на уроці. Презентація результатів дослідження на підсумковому уроці. Рефлексія результатів роботи над проектом.

Учительська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коваленко Аліна Русланівна

Фах, навчальний предмет

Історія, всесвітня історія

Навчальний заклад

ЦДПУ ім. Винниченка

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

[email protected]

Відомості про тренінг

Курс Intel «Навчання для майбутнього» був розроблений для розвитку вашої творчості та творчості ваших учнів. Цей курс допоможе вам використовувати ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології) для того, щоб розвивати уяву учнів та зацікавленість їх у навчанні. Курс передбачає вашу активну участь у тренінгу та подальшу роботу в навчальному закладі, де ви працюєте, та впровадження розроблених вами навчально-методичних матеріалів у навчальний процес

Дати проведення тренінгу

з 4 по 8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Грінченко В.Г.

Андронатій П.І.