Відмінності між версіями «Стаття проекту " Урок майбутнього!" Леонова Інна»
Матеріал з Вікі ЦДУ
813899 (обговорення • внесок) |
813899 (обговорення • внесок) |
||
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
==Мета уроку== | ==Мета уроку== | ||
− | '''Навчальна мета''': формування знань учнів про об’єм циліндра та навиків його | + | '''Навчальна мета''': |
− | обчислення; показати застосування циліндра в побуті, техніці; | + | * формування знань учнів про об’єм циліндра та навиків його |
+ | обчислення; | ||
+ | *показати застосування циліндра в побуті, техніці; | ||
'''Розвивальна мета''': | '''Розвивальна мета''': | ||
Рядок 31: | Рядок 33: | ||
Привітання з учнями. Перевірка готовності учнів до уроку. Налаштування на роботу. | Привітання з учнями. Перевірка готовності учнів до уроку. Налаштування на роботу. | ||
+ | ''Девіз уроку: Ми живемо в геометричний період. | ||
+ | Усе навколо – геометрія. | ||
+ | Ле Корбюзьє | ||
+ | '' | ||
+ | ===2. Перевірка домашнього завдання.=== | ||
+ | Перевірити наявність виконаного домашнього завдання та відповісти на запитання учнів, які виникли в них при розв'язуванні задач. | ||
+ | ===3. Актуалізація опорних знань.=== |
Версія за 13:30, 5 червня 2018
Зміст
Навчальний предмет
Геометрія
Вік учнів, клас
16-18 років, 11 клас
Тема уроку
Циліндр. Об'єм циліндра
Тип уроку
комбінований
Мета уроку
Навчальна мета:
- формування знань учнів про об’єм циліндра та навиків його
обчислення;
- показати застосування циліндра в побуті, техніці;
Розвивальна мета:
- розвивати в учнів логічне мислення,
- увагу,
- просторову уяву,
- уміння знаходити помилки та неточності у відповідях товаришів,
- уміння працювати в групах.
Виховна мета:
- виховувати організованість,
- уміння долати труднощі,
- здатність вибирати необхідну інформацію.
Хід уроку
1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
Привітання з учнями. Перевірка готовності учнів до уроку. Налаштування на роботу.
Девіз уроку: Ми живемо в геометричний період. Усе навколо – геометрія. Ле Корбюзьє
2. Перевірка домашнього завдання.
Перевірити наявність виконаного домашнього завдання та відповісти на запитання учнів, які виникли в них при розв'язуванні задач.