Відмінності між версіями «Стаття проекту " Урок майбутнього!" Леонова Інна»
Матеріал з Вікі ЦДУ
813899 (обговорення • внесок) |
813899 (обговорення • внесок) |
||
Рядок 15: | Рядок 15: | ||
обчислення; показати застосування циліндра в побуті, техніці; | обчислення; показати застосування циліндра в побуті, техніці; | ||
− | '''Розвивальна мета''': | + | '''Розвивальна мета''': |
− | знаходити помилки та неточності у відповідях товаришів | + | * розвивати в учнів логічне мислення, |
− | уміння працювати в групах. | + | * увагу, |
+ | *просторову уяву, | ||
+ | *уміння знаходити помилки та неточності у відповідях товаришів, | ||
+ | *уміння працювати в групах. | ||
− | '''Виховна мета''': виховувати організованість, уміння долати труднощі, здатність вибирати | + | '''Виховна мета''': |
− | необхідну інформацію. | + | *виховувати організованість, |
+ | *уміння долати труднощі, | ||
+ | *здатність вибирати необхідну інформацію. | ||
+ | |||
+ | =Хід уроку= | ||
+ | ===1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП=== | ||
+ | |||
+ | Привітання з учнями. Перевірка готовності учнів до уроку. Налаштування на роботу. |
Версія за 13:21, 5 червня 2018
Зміст
Навчальний предмет
Геометрія
Вік учнів, клас
16-18 років, 11 клас
Тема уроку
Циліндр. Об'єм циліндра
Тип уроку
комбінований
Мета уроку
Навчальна мета: формування знань учнів про об’єм циліндра та навиків його обчислення; показати застосування циліндра в побуті, техніці;
Розвивальна мета:
- розвивати в учнів логічне мислення,
- увагу,
- просторову уяву,
- уміння знаходити помилки та неточності у відповідях товаришів,
- уміння працювати в групах.
Виховна мета:
- виховувати організованість,
- уміння долати труднощі,
- здатність вибирати необхідну інформацію.
Хід уроку
1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
Привітання з учнями. Перевірка готовності учнів до уроку. Налаштування на роботу.