Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3919388 (обговорення • внесок) |
4120342 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №5) |
||
| Рядок 148: | Рядок 148: | ||
| [[Користувач:3998138|Богдан Сергій]] || [[Лабораторна робота №5 Богдан | Лабораторна робота №5]] || --- || --- || --- | | [[Користувач:3998138|Богдан Сергій]] || [[Лабораторна робота №5 Богдан | Лабораторна робота №5]] || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Користувач:4120342|Горбач Костя]] ||Лабораторна робота №5 || --- || --- || --- | ||
|} | |} | ||
Версія за 10:21, 23 травня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Нога Антон | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Євенко Євгеній | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Філоненко Євгеній | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Пузікова Тетяна | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Дюков Євген | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Богдан Сергій | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Горбач Костя | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Філоненко Євгеній | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Нога Антон | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Пузікова Тетяна | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Дюков Євген | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Богдан Сергій | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Євенко Євгеній | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |