Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4066559 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №3) |
3919388 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 63: | Рядок 63: | ||
| [[Користувач:3949489|Філоненко Євгеній]] || [[Лр №3 "Обробка зображень та мультимедіа" Філоненко|Лабораторна робота №3]] || --- || --- || --- | | [[Користувач:3949489|Філоненко Євгеній]] || [[Лр №3 "Обробка зображень та мультимедіа" Філоненко|Лабораторна робота №3]] || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3919388|Євенко Євгеній]] || [[Обробка зображень лаболаторна №3|Лабораторна робота №3]] || | + | | [[Користувач:3919388|Євенко Євгеній]] || [[Обробка зображень лаболаторна №3|Лабораторна робота №3]] || [[Обробка_зображень_та_мультимедіа._Лабораторна_№3_Старобор_Ігор|Старобор Ігор]]|| [[Лабораторна робота №3 Дюков Євген|Дюков Євген]] || [[Лаб. №3. Дон Тетяна|Дон Тетяна]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4012334|Нога Антон]] || [[ЛP №3|Лабораторна робота №3]] || [[Обробка_зображень_та_мультимедіа._Лабораторна_№3_Старобор_Ігор|Старобор Ігор]] || [[Лабораторна робота №3 Богдан | Богдан Сергій]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Пузікова Тетяна|Пузікова Тетяна]] | | [[Користувач:4012334|Нога Антон]] || [[ЛP №3|Лабораторна робота №3]] || [[Обробка_зображень_та_мультимедіа._Лабораторна_№3_Старобор_Ігор|Старобор Ігор]] || [[Лабораторна робота №3 Богдан | Богдан Сергій]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Пузікова Тетяна|Пузікова Тетяна]] | ||
Версія за 10:38, 18 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Євенко Євгеній | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |