Відмінності між версіями «Стаття з «ІКТ в освіті та науці», «Технологія роботи соціального працівника з важковиховуваними», СР17м, ФПП, 2018 рік»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Які методи та прийоми використовуються у соціальній роботі з важковиховуваними)
(Які методи та прийоми використовуються у соціальній роботі з важковиховуваними)
Рядок 3: Рядок 3:
  
 
==Які методи та прийоми використовуються у соціальній роботі з важковиховуваними==
 
==Які методи та прийоми використовуються у соціальній роботі з важковиховуваними==
  Бесіда
+
   
 +
Бесіда
  
 
Спостереження
 
Спостереження

Версія за 14:11, 16 квітня 2018

<Технологія роботи соціального працівника з важковиховуваними>

Які методи та прийоми використовуються у соціальній роботі з важковиховуваними

Бесіда

Спостереження

Анкетування

Опитування

Матеріали проекту

На сьогоднішній день в підлітків проявляється відсутність почуття відповідальності за свою поведінку, виявляється бездуховність та аполітичність. У вчинках даних підлітків можна визначити жорстокість, безсердечність та агресивність, що, в свою чергу, несе негативний відбиток як на особу як частину суспільства, так і на особистість як індивіда.

Поняття «важкий» почало використовуватись вже у другій половині ХІХ ст. У працях дослідників О. Зака, Д. Дріля, П. Каптерева. «Важкими» вважалися діти, котрі не усвідомлювали своїх негативних вчинків, були жорстокими та байдужими до страждань до оточуючих, в ранньому віці ставали на злочинний шлях. Науковці одностайно стверджують: у дитинстві закладається фундамент особистості – формуються її основні мотиваційні, інструментальні та стильові риси, первинні етичні поняття та категорії.

У підлітковому віці можна чітко спостерігати досить точні «симптоми» неблагополуччя у формуванні особистості. Одночасно з цим, в даному віковому періоді можна застережити та запобігти поширенню негативних соціальних явищ, які можуть загрожувати життю і здоров’ю особистості і суспільства в цілому (злочинність, наркоманія, інші види залежностей). Педагогічна занедбаність підлітків постає гострою загрозливою проблемою, а тому корекція даних явищ є першочерговим завданням соціальних працівників.

Список використаної літератури

  1. ...
  2. ...

...

Власні інтернет ресурси до теми

[1]

Додаткові матеріали до теми

Посилання на різні корисні матеріали.

Результати вивчення теми

Посилання на презентації, фотоальбоми та ін.