Відмінності між версіями «Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Філімонова Вікторія 2018»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 22: Рядок 22:
 
'''Мета цього проекту – подальший розвиток базових лексичних, граматичних умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів з вивченої теми “Sport”; формування вмінь використовувати здобуті теоретичні знання на практиці, розвиток мовленнєвих здібностей, пам’яті, уваги, фантазії, уміння працювати в команді, виховання спортивного духу в учнів.'''
 
'''Мета цього проекту – подальший розвиток базових лексичних, граматичних умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів з вивченої теми “Sport”; формування вмінь використовувати здобуті теоретичні знання на практиці, розвиток мовленнєвих здібностей, пам’яті, уваги, фантазії, уміння працювати в команді, виховання спортивного духу в учнів.'''
  
'''Дана тема охоплює матеріал,який зазначений в програмі з англійської мови рівень стандарту. Орієнтовний час вивчення даної теми складає 4 тижні, 8- 45-хвилинних уроків.Протягом даного часу учні повинні знайти відповідний матеріал у додаткових джерелах, ознайомитися з матеріалом підручника та опрацювати його. Результатом учнівської роботи є презентація. Під час вступної презентації вчитель ознайомить учнів з темою проекту та основними завданнями. Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні англійської мови в цілому та поглибленні їхніх знань з теми спорт. Результатами їхньої роботи буде створення публікацій та презентацій на теми, що запропоновані вчителем.'''
+
'''Дана тема охоплює матеріал,який зазначений в програмі з англійської мови рівень стандарту. Орієнтовний час вивчення даної теми складає 2-3 тижні, 6 - 45-хвилинних уроків.Протягом даного часу учні повинні знайти відповідний матеріал у додаткових джерелах, ознайомитися з матеріалом підручника та опрацювати його. Результатом учнівської роботи є презентація. Під час вступної презентації вчитель ознайомить учнів з темою проекту та основними завданнями. Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні англійської мови в цілому та поглибленні їхніх знань з теми спорт. Результатами їхньої роботи буде створення публікацій та презентацій на теми, що запропоновані вчителем.'''
  
 
=<b><font face="Monotype Corsiva" color="#A52A2A">План вивчення теми</font></b>=
 
=<b><font face="Monotype Corsiva" color="#A52A2A">План вивчення теми</font></b>=

Версія за 20:46, 10 квітня 2018

Назва навчальної теми

Olympic English

Sm full.jpg


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Інформатика

Вік учнів, клас

Вік учнів - 14-17 років

Клас - 9-11

Стислий опис проекту

Мета цього проекту – подальший розвиток базових лексичних, граматичних умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів з вивченої теми “Sport”; формування вмінь використовувати здобуті теоретичні знання на практиці, розвиток мовленнєвих здібностей, пам’яті, уваги, фантазії, уміння працювати в команді, виховання спортивного духу в учнів.

Дана тема охоплює матеріал,який зазначений в програмі з англійської мови рівень стандарту. Орієнтовний час вивчення даної теми складає 2-3 тижні, 6 - 45-хвилинних уроків.Протягом даного часу учні повинні знайти відповідний матеріал у додаткових джерелах, ознайомитися з матеріалом підручника та опрацювати його. Результатом учнівської роботи є презентація. Під час вступної презентації вчитель ознайомить учнів з темою проекту та основними завданнями. Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні англійської мови в цілому та поглибленні їхніх знань з теми спорт. Результатами їхньої роботи буде створення публікацій та презентацій на теми, що запропоновані вчителем.

План вивчення теми

Basketball sport hd wallpapers.jpg


План проекту

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів розпочинається із заповнення таблиці «ЗХД». Учні на аркуші паперу активізують попередні знання і це дозволяє встановити особисті відносини з матеріалами, які належить вивчити. Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації), вони поодинці або в групах збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався».

Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій (та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів, їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення.

Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД» та контролю знань з теми шляхом нескладного тестування (Форма Google). Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в журнал. Учні повинні вміти користуватися мережею Інтернет.


Опитувальник “Olympic English"

Поточний тест

Форма оцінювання презентацій

Таблиця ЗХД

Електроний журнал

Оцінювання інформаційних ресурсів Інтернету

Поточний контроль

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Філімонова Брошура1.jpg
Філімонова Брошура2.png

Вчитель розробляє буклет. Робота проекту починається з перегляду презентації вчителя, що включає в себе постановку ключового та тематичного питання. Діяльність учнів:

  1. Обговорення ключового та тематичного питання
  2. Поділ на 2 групи – власники фабрик та заводів , члени організації захисту довкілля. Кожна з груп досліджує проблему із своєї точки зору.
  3. Пошук інформації
  4. Робота з тематичними текстами
  5. Вивчення лексичного мінімуму
  6. Виконання поточних тестів
  7. Створення пар із представників кожної групи та розігрується діалог між членами 2 груп із звертанням уваги на умовні речення та врахуванням попередньо поставлених запитань.
  8. Захист творчих робіт

Діяльність вчителя протягом виконання проекту є спрямовуючою. Учні можуть звертатись з організаційних моментів, за консультацією щодо вибору інформації.

Фасилітація. Карта проекту 2018

Фасилітація документ

Вступна презентація

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Філімонова Вікторія

Фах, навчальний предмет

Мова і література (англійська)

Навчальний заклад

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні

Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Дати проведення тренінгу

з 5 по 9 лютого 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Дроговоз Наталія Анатоліївна

Степаненко Аліна В’ячеславівна