Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4054434 (обговорення • внесок) |
3919388 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
| [[Користувач:4004412|Галушка Антон]] || Лабораторна робота №2 || [[ЛР_№2_Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[Лр_№2_Філоненко|Філоненко Євгеній]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|Мусенко Костянтин]] | | [[Користувач:4004412|Галушка Антон]] || Лабораторна робота №2 || [[ЛР_№2_Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[Лр_№2_Філоненко|Філоненко Євгеній]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|Мусенко Костянтин]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Користувач:3919388|Євенко Євгеній]] || [[Обробка зображень лабораторна №2| Лабораторна робота №2]] || || | + | |[[Користувач:3919388|Євенко Євгеній]] || [[Обробка зображень лабораторна №2| Лабораторна робота №2]] || || || |
|- | |- | ||
Версія за 09:45, 10 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |