Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №7) |
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №7) |
||
| Рядок 97: | Рядок 97: | ||
| III місце | | III місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [https://ternebersha.wordpress.com/ Лабораторна робота №7 | + | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [https://ternebersha.wordpress.com/ Лабораторна робота №7] || --- || --- || --- |
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Версія за 10:23, 4 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |