Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №3) |
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №4) |
||
| Рядок 55: | Рядок 55: | ||
| III місце | | III місце | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 4 Мусенко|Лабораторна робота №4]] || --- || --- || --- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Версія за 10:21, 4 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|