Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
3993235 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
||
| Рядок 24: | Рядок 24: | ||
| [[Користувач:3992120|Дюков Євген]] || [[Лабораторна робота №2 Дюков Євген|Лабораторна робота №2]] || || || | | [[Користувач:3992120|Дюков Євген]] || [[Лабораторна робота №2 Дюков Євген|Лабораторна робота №2]] || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [[ | + | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко]] || [[Обробка зображень лабораторна №2|Євенко Євгеній]] || [[Лр_№2_Філоненко|Філоненко Євгеній]] || [[ЛР №2 Сиволап|Лабораторна робота №2]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версія за 10:12, 4 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|