Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3949489 (обговорення • внесок) |
3949489 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| + | [[File:ArrowRommar.png|link=]] [[Група ІН15Б "Обробка зображень та мультимедіа" 2018|Назад]]<br><br> | ||
| + | |||
==[[Обробка зображень лабораторна 6|Лабораторна робота №2]]== | ==[[Обробка зображень лабораторна 6|Лабораторна робота №2]]== | ||
| Рядок 18: | Рядок 20: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №3 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 31: | Рядок 33: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №4 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 44: | Рядок 46: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №5 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 57: | Рядок 59: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №6 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 70: | Рядок 72: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №7 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
Версія за 18:51, 12 лютого 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|