Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| − | | 13|| | + | | 13|| [[Користувач:Палій_Вадим|Палій_Вадим]] || [[WiFi]] [[WiMAX]] || |
|- | |- | ||
| 14 || [[Користувач:Туртуріка_Віктор|Туртуріка Віктор]] || [[Mini-shporka_CDMA|CDMA]] || 03.10.17 | | 14 || [[Користувач:Туртуріка_Віктор|Туртуріка Віктор]] || [[Mini-shporka_CDMA|CDMA]] || 03.10.17 | ||
|} | |} | ||
Версія за 18:15, 29 січня 2018
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Бабій Владислав | Bluetooth | 19.09.17 |
| 2 | Бас Євген | Bas_Modems | |
| 3 | Бутенко Сергій | EDGE та GPRS | |
| 4 | Владислав Глімбоцький | DSL | |
| 5 | Данов Артем | Роутеры | |
| 6 | Довгенко Володимир | Dovhenko_protection_of_networks | |
| 7 | Єськов Іван | - | |
| 8 | Лисков Сергій | DHCP | |
| 9 | Міхав Володимир | LiFi, p2p | |
| 10 | Мохонько Аліна | GSM | 12.12.17 |
| 11 | Носко Юлія | VoIP_Nosko | 12.12.17 |
| 12 | Олійник Владислав | Мережі 3G Мережі 4G Мережі 5G | |
| 13 | Палій_Вадим | WiFi WiMAX | |
| 14 | Туртуріка Віктор | CDMA | 03.10.17 |