Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2017р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3390605 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
3366491 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 138: | Рядок 138: | ||
| [[Користувач:3390605|Ругало Дмитро]] || Посилання на роботу || || || | | [[Користувач:3390605|Ругало Дмитро]] || Посилання на роботу || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3366491|Сокол Марина]] || | + | | [[Користувач:3366491|Сокол Марина]] || [[Обробка_зображень_лабораторна_6_Сокол | Відео]] || Мельник Дмитро|| || |
|- | |- | ||
| [[Користувач:3463499 |Танковський Богдан]] || Посилання на роботу || || || | | [[Користувач:3463499 |Танковський Богдан]] || Посилання на роботу || || || | ||
Версія за 17:02, 28 травня 2017
Зміст
Оцінки:
Лабораторна робота №2
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Текст | Сокол Марина | Мельник Дмитро | |
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Текст | Сокол Марина | Калюжна Яна | |
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | текст | Калюжна Яна | Мельник Дмитро | Сокол Марина |
| Сокол Марина | текст | Мельник Дмитро | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №3
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Графічні формати | Мельник Дмитро | Сокол Марина | |
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Графічні формати | Калюжна Яна | Сокол Марина | |
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Графічні формати | |||
| Сокол Марина | Графічні формати | Мельник Дмитро | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №4
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Колір в зображеннях | Сокол Марина | ||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Колір в зображеннях | Калюжна Яна | Сокол Марина | |
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Колір в зображеннях | |||
| Сокол Марина | Колір в зображеннях | Калюжна Яна | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №5
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Звук | Сокол Марина | ||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Звук | Сокол Марина | Калюжна Яна | |
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Звук | |||
| Сокол Марина | Звук | Калюжна Яна | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №6
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Посилання на роботу | |||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Відео | |||
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Сокол Марина | Відео | Мельник Дмитро | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №7
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Посилання на роботу | |||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Мультимедійний проект | |||
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Сокол Марина | Клікер | Мельник Дмитро | ||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |