Відмінності між версіями «Електроніка МК-52 - калькулятор, що літав у космос»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
=== Електроніка МК-52 ===
 
=== Електроніка МК-52 ===
'''Електроніка МК-52''' - перший радянський мікрокалькулятор з енергонезалежною пам'яттю (ППЗУ, типу КР1601РР1 об'ємом 4 Кбіт, число циклів перезапису 10000), що забезпечує збереження програм при виключенні живлення і виконує функції буфера при обміні даними з зовнішніми пристроями. [[Файл:calc.jpg|серед]]
+
[[Файл:calc.jpg|серед]]'''Електроніка МК-52''' - перший радянський мікрокалькулятор з енергонезалежною пам'яттю (ППЗУ, типу КР1601РР1 об'ємом 4 Кбіт, число циклів перезапису 10000), що забезпечує збереження програм при виключенні живлення і виконує функції буфера при обміні даними з зовнішніми пристроями. Блок цієї пам'яті здатний зберігати до 512 програмних 8-бітних слів (або вміст 72 регістрів даних) і обмінюватися ними з ОЗУ. Крім того є можливість підключення зовнішнього ПЗУ - БРП (блок розширення пам'яті) з ігровими та математичними програмами, на якому зберігалося кілька десятків програм, що утворюють бібліотеку користувача (ці програми записувалися заводом-виробником).
Блок цієї пам'яті здатний зберігати до 512 програмних 8-бітних слів (або вміст 72 регістрів даних) і обмінюватися ними з ОЗУ. Крім того є можливість підключення зовнішнього ПЗУ - БРП (блок розширення пам'яті) з ігровими та математичними програмами, на якому зберігалося кілька десятків програм, що утворюють бібліотеку користувача (ці програми записувалися заводом-виробником).
+

Версія за 18:28, 19 квітня 2017

Електроніка МК-52

середЕлектроніка МК-52 - перший радянський мікрокалькулятор з енергонезалежною пам'яттю (ППЗУ, типу КР1601РР1 об'ємом 4 Кбіт, число циклів перезапису 10000), що забезпечує збереження програм при виключенні живлення і виконує функції буфера при обміні даними з зовнішніми пристроями. Блок цієї пам'яті здатний зберігати до 512 програмних 8-бітних слів (або вміст 72 регістрів даних) і обмінюватися ними з ОЗУ. Крім того є можливість підключення зовнішнього ПЗУ - БРП (блок розширення пам'яті) з ігровими та математичними програмами, на якому зберігалося кілька десятків програм, що утворюють бібліотеку користувача (ці програми записувалися заводом-виробником).