Відмінності між версіями «Проект з "ОІ та ІКТ" і "ІДПЗК": "Джерела та основні риси права Німеччини нового періоду" - № 13-2 ФІП, Чега, 2014»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 13: Рядок 13:
 
Список посилань на ресурси проекту :  
 
Список посилань на ресурси проекту :  
  
[http://bukvar.su/gosudarstvo-i-pravo/page,3,190984-Osnovnye-cherty-prava-Novogo-vremeni.html|Основні риси права Нового часу]
+
[http://bukvar.su/gosudarstvo-i-pravo/page,3,190984-Osnovnye-cherty-prava-Novogo-vremeni.html Основні риси права Нового часу]
  
 +
[http://www.ebk.net.ua/Book/law/zaychuk_tdp/part3/2710.htm Правові системи Німеччини]
  
[http://www.ebk.net.ua/Book/law/zaychuk_tdp/part3/2710.htm|Правові системи Німеччини]
+
[http://pravouch.com/gosudarstva-zarubejnogo-pravo/115-djerela-osnovni-risi-prava-serednovichnoji-16652.html Джерела й основні риси права Середньовічної Німеччини]
 
+
 
+
[http://pravouch.com/gosudarstva-zarubejnogo-pravo/115-djerela-osnovni-risi-prava-serednovichnoji-16652.html|Джерела й основні риси права Середньовічної Німеччини]
+
  
 
<big>'''Джерела та основні риси права Німеччини нового періоду'''</big>
 
<big>'''Джерела та основні риси права Німеччини нового періоду'''</big>

Версія за 21:55, 30 жовтня 2014

Джерела та основні риси права Німеччини нового періоду

Deutsch.jpeg

Ідея проекту

Розказати загальні положення про джерела, а також розглянути основні риси права у Німеччині, нового періоду. Проект створюється з метою отримання грунтовних знань з історії держави та права зарубіжних країн і їх систематизації.

Автор проекту

Чега Дар'я Євгеніївна [1]

Матеріали проекту

Інтернет ресурси проекту

Список посилань на ресурси проекту :

Основні риси права Нового часу

Правові системи Німеччини

Джерела й основні риси права Середньовічної Німеччини

Джерела та основні риси права Німеччини нового періоду

Німецьке громадянське звід уложень. Наприкінці в XIX ст. група континентальних правових систем поповнилася із ще однією великої кодифікацією —Германским цивільним укладенням, які надали помітне впливом геть законодавство інших країнах.

Особливості економічного розвитку

Розвиток важкої промисловості за підтримки держави ; Промисловість розвивалася на новітній основі з використанням досягнень НТР; Висока ступінь концентрації виробництва ( 600 монополій); Висока ступінь концентрації капіталів ( 8 банків контролювали 85% капіталів країни); Швидкі темпи розвитку промисловості в Рейнській області, Рурі, Берліні, Сілезії; Поступове перетворення поміщицького господарства в капіталістичне товарне.

Зовнішня політика Німеччини

Заохочення і розвиток інтересів пароплавства, торгівлі та нашої промисловості саме в Східній Азії... Вимагання, щоби німці були в Китаї так само шановані, як і інщі національності. З промови міністра закордонних справ князя Бюлова в рейхстазі 6 грудня 1897 р. Колонії німеччини У Африці: - Того, Камерун, Німецька Східна Африка і Німецька Південно-Західна Африка. В Азії - порт Циндао (Кайтчоу) на півострові Шаньдун, захоплений в 1897 році, а потім "орендований" у китайського уряду на 99 років. В Океанії - Нова Гвінея, Мікронезія (Науру, Палау, Маршаллові, Каролінські).

Утворення військово – політичного союзу – Троїстий союз

1)Троїстий союз військово-політичний блок Німеччини, Австро-Угорщини та Італії, який склався в 1879-1882 і був спрямований проти Франції і Росії. 2)Започаткував утворення Т.С. Австро-Німецький договір від 7.10.1879, який передбачав спільні дії обох країн у випадку нападу Росії на одну із них. Цей двосторонній союз 20.5.1882 був доповнений договором між Німеччиною, Австро-Угорщиною та Італією.

Додаткові матеріали проекту

Карта.png
313039.png
A4a66482228e.gif
Germany.jpg
Desktopwallpapers.org.ua-4722.jpg

Результати проекту

Звіт у вигляді презентації.