Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Metaks»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Мої роботи)
(Рідне місто або село на карті України Google (вставити фотокопію карти))
Рядок 31: Рядок 31:
 
==Рідне місто або село на карті України  [http://google.com.ua Google] (вставити фотокопію карти)==
 
==Рідне місто або село на карті України  [http://google.com.ua Google] (вставити фотокопію карти)==
  
[[Файл:Карта пед универ.png|800px|thumb|center|Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка ]]
+
[[Файл:Karta12.PNG|800px|thumb|center|Річка ]]
  
 
==Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"==
 
==Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"==

Версія за 10:54, 29 жовтня 2014



Про себе

......

Мої інтереси

....


Проекти в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.


Мої роботи

На цьому місці розмість статтю, у якій висвітліть свій досвід та враження, знайдені матеріали з історії рідного міста або села. Також у статтю добавте посилання на документи, що Ви створили і завантажили у різних ресурсах, таблицю (зразок поданий у завданні та нижче) та фотографії рідного краю.

При складанні висновків до статті враховуйте, що задача роботи у проекті, дати відповіді на такі запитання:

  • А ви знаєте історію рідного села?
  • Які відомі люди Ваші земляки?
  • Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
  • Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
  • Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
  • Якими пам’ятками природи багатий рідний край?

Рідне місто або село на карті України Google (вставити фотокопію карти)

Річка

Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"

Дата Історична подія
Photo 5.jpg

Ресурси:

  • Посилання на власний блог у Blogger;
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Моє рідне місто або село

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Мкртчян Метаксе Київ – столиця України та історична столиця Древньої Русі. Одне з найстаріших і найвеличніших міст Європи. Вперше згадується в рукописах IX ст. Розташований на берегах ріки Дніпро, нижче гирла ріки Десна. Населення: 2 мільйони 860 тисяч мешканців. Найвизначніший культурний, науковий, промисловий центр. В Києві добре розвинуті машинобудування, хімічна, хіміко-фармацевтична, нафтохімічна, поліграфічна галузі, а також легка промисловість. Одним з найбільш відомих промислових підприємств є завод Арсенал. В місті є метрополітен. Університет, багато інститутів и Академія наук України також розташовані в Києві.


Перші на території Києва поселення відносяться до давнього кам’яного віку (40-10 тис. р. до н. е.) – Кирилівська Стоянка. Офіційною датою народження Києва є 482 рік. Засновником визнається князь слов’янського племені полян – Кий. Загальновідомою є легенда про засновників міста братів Кия Щека і Хорива і сестру їх Либідь, імена яких увійшли до топонімів міста.В IX ст. Київ став великим політичним, релігійним і ремісничо-торговельним центром Київської Русі. У 988 році князь Володимир запровадив у ній християнство як офіційну релігію. Найвизначнішою спорудою цього періоду була Десятинна церква 989-96 рр.


Місто розташоване на півночі України, по обидва береги Дніпра (довжина вздовж берега — понад 20 км), нижче від гирла Десни на межі Полісся і Лісостепу. Більша частина міста лежить на високому правому березі Дніпра, дуже порізаному густою сіткою ярів, балок та долинами невеликих річок, менша частина на низовинному лівому березі Дніпра. Житлові квартали міста оточує суцільне кільце лісових масивів.


Впродовж своєї багатовікової історії Київ здобув величезні надбання в культурі та мистецтві. Сьогодні питаннями діяльності культурно-освітніх, мистецьких закладів міського підпорядкування займається Головне управління культури Київської міської державної адміністрації, у веденні якого нараховується 18 театрів міського та 4 театри районного підпорядкування, 6 концертних організацій. Найбільш давні будови Києва відносяться до XI-XII сторіч, коли місто було центром потужної європейської держави — Київської Русі. Збереглися також будинки XVII-XVIII століть, проте переважають в архітектурному обличчі міста будови другої половини XIX століття, та початку ХХ століття, виконані у стилі модерн та конструктивізму.