Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Бурлаки Нікіти»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю")
Рядок 1: Рядок 1:
  
  
На цьому місці розмість статтю, у якій висвітліть свій досвід та враження, знайдені матеріали з історії рідного міста або села. Також у статтю добавте посилання на документи, що Ви створили і завантажили у різних ресурсах, таблицю (зразок поданий у завданні та нижче) та фотографії рідного краю.  
+
Від будівлі по вулиці Карла Маркса, 28 неможуть відвести  очі не тільки мешканці міста, а й фахівці (реставратори, мистецтвознавці) та можновладці. Про неї мало писали і говорили, не друкували її фотозображень на сторінках каталогів та буклетів про Єлисаветград і Кіровоград. Як зазначено на головному фасаді, будинок споруджено 1898 року. Тривалий час будівля використовувалась як навчальний заклад: там розміщувалася приватна гімназія пані Людкевич, а пізніше, за радянських часів, - Кіровоградське медичне училище. З 1972 по 1988 рік у ньому була лікарня лікувально-санітарного управління (ЛСУ). Зараз там функціонує неврологічне відділення третьої міської лікарні. Мабуть, завдяки таким орендаторам будівля і збереглася до наших днів без суттєвих змін. На жаль, цього не скажеш про сусідній будинок по вулиці Карла Маркса, 30. Внаслідок ремонтів його фасад втратив свій первісний вигляд. Тепер він зовсім не нагадує той, в якому розміщувалась Єлисаветградська пошта до спорудження її приміщення на розі вулиць Великої Перспективної і Гоголя (сучасний Головпоштамт). Пізніше в цьому будинку була приватна гімназія пані Єфімовської, а в радянські часи - загальноосвітня жіноча школа №8.  
  
При складанні висновків до статті враховуйте, що задача роботи у проекті, дати відповіді на такі запитання:
+
[[Файл:7964.JPG|800px|thumb|center|Кіровоград ]]
 
+
==Рідне місто або село на карті України  ==
*А ви знаєте історію рідного села?
+
*Які відомі люди Ваші земляки?
+
*Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
+
*Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
+
*Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
+
*Якими пам’ятками природи багатий рідний край?
+
 
+
==Рідне місто або село на карті України  [http://google.com.ua Google] (вставити фотокопію карти)==
+
  
 
[[Файл:Kirovog.JPG|800px|thumb|center|Кіровоград ]]
 
[[Файл:Kirovog.JPG|800px|thumb|center|Кіровоград ]]

Версія за 09:08, 22 жовтня 2014


Від будівлі по вулиці Карла Маркса, 28 неможуть відвести очі не тільки мешканці міста, а й фахівці (реставратори, мистецтвознавці) та можновладці. Про неї мало писали і говорили, не друкували її фотозображень на сторінках каталогів та буклетів про Єлисаветград і Кіровоград. Як зазначено на головному фасаді, будинок споруджено 1898 року. Тривалий час будівля використовувалась як навчальний заклад: там розміщувалася приватна гімназія пані Людкевич, а пізніше, за радянських часів, - Кіровоградське медичне училище. З 1972 по 1988 рік у ньому була лікарня лікувально-санітарного управління (ЛСУ). Зараз там функціонує неврологічне відділення третьої міської лікарні. Мабуть, завдяки таким орендаторам будівля і збереглася до наших днів без суттєвих змін. На жаль, цього не скажеш про сусідній будинок по вулиці Карла Маркса, 30. Внаслідок ремонтів його фасад втратив свій первісний вигляд. Тепер він зовсім не нагадує той, в якому розміщувалась Єлисаветградська пошта до спорудження її приміщення на розі вулиць Великої Перспективної і Гоголя (сучасний Головпоштамт). Пізніше в цьому будинку була приватна гімназія пані Єфімовської, а в радянські часи - загальноосвітня жіноча школа №8.

Кіровоград

Рідне місто або село на карті України

Кіровоград

Ресурси:

  • Посилання на власний блог у Blogger;
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Моє рідне місто або село

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка