Відмінності між версіями «Встановлення Ubuntu Linux.»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: =='''''<font color='#009900' size=5> Покрокова інструкція </font>'''''== Отже, викачуємо образ диска дистрибути...)
 
(Покрокова інструкція)
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
Нарешті, '''останній крок'''. Якщо у вас вже встановлено будь-яке програмне забезпечення, установник запропонує імпортувати існуючі облікові записи. Тут нічого не вибираємо і здійснюємо установку. Після певного показу слайдів установка завершитися і знадобитися перезапустити систему, попередньо діставши диск з дисководу.
 
Нарешті, '''останній крок'''. Якщо у вас вже встановлено будь-яке програмне забезпечення, установник запропонує імпортувати існуючі облікові записи. Тут нічого не вибираємо і здійснюємо установку. Після певного показу слайдів установка завершитися і знадобитися перезапустити систему, попередньо діставши диск з дисководу.
 +
 +
'''''Література :'''''
 +
http://a-yak.com/yak-vstanoviti-ubuntu/

Версія за 00:36, 22 травня 2014

Покрокова інструкція

Отже, викачуємо образ диска дистрибутива і записуємо його на CD диск. Після цього, заново перезапускаємо диск і залежно від вибору версії, у нас на робочому столі з’являється ярлик з назвою, наприклад «Встановити Ubuntu 11.10». Кликнемо по ньому 2 рази.

Перша дія, який буде потрібно виконати, це вибрати мову програми. Потім переходимо далі. Переконайтеся, що підключення до інтернету активно і на диску є достатня кількість вільної пам’яті (не менше 9 Гб). У наступному пункті відзначте нижні два пункти. Натискаємо «Продовжити».

Далі програма запропонує 2 варіанти установки:

Стерти диск і встановити Ubuntu; Інший варіант. Перший вибирається, у випадку, якщо дистрибутив буде єдиною ОС на комп’ютері. В іншому випадку вибираємо другий варіант і створюємо розділи самі. Розглянемо докладніше, як створювати розділи. Цілком достатньо, якщо їх буде 2. Один для звичайного користування, туди будуть копіюватися всі файли, а другий — для підкачки системи. Потрібно виділити вільне місце на диску і натиснути «Додати». Після цього з’являється вікно «Створити новий розділ». При введенні налаштувань, не забудьте залишити трохи місця для свопу. Буде цілком достатньо і 2 Гб. Віднімаємо від числа пам’яті, яке виставлено за замовчуванням 2024 Мб і вбиваємо замість нього отриманий результат. Потім в місці розташування вибираємо «журнальованою файлова система EXT4». Тиснемо ОК, і один розділ для файлів вже створений. Залишилося тільки створити розділ для підкачки. Для цього вибираємо вільне місце і тиснемо Далі. Розмір визначиться автоматично, а в розташування вводимо «розділ підкачки» і тиснемо ОК. Але це ще не все. Також необхідно зробити монтування — це процес, який створить зв’язок між пристроєм і каталогом. Вибираємо пункт EXT4 і Змінити. Тоді з’являється вікно для зміни розділу. У пункті «точка монтування» ставимо «/», а біля форматування — галочку. От і все.

Наступний етап містить в собі вибір диска для установки програми. Вибираємо і тиснемо «Встановити зараз». Потім буде запропоновано вибрати свій часовий пояс і розкладку клавіатури.

У подальшому розділі під назвою «Хто ви», слід ввести своє ім’я, ім’я комп’ютера (воно буде використане для коннекта з іншими комп’ютерами), ім’я користувача і пароль. Зверніть увагу, що програма запропонує кілька варіантів введення пароля. Виберете найбільш підходящий саме вам, з урахуванням особливостей користування комп’ютером.

Нарешті, останній крок. Якщо у вас вже встановлено будь-яке програмне забезпечення, установник запропонує імпортувати існуючі облікові записи. Тут нічого не вибираємо і здійснюємо установку. Після певного показу слайдів установка завершитися і знадобитися перезапустити систему, попередньо діставши диск з дисководу.

Література : http://a-yak.com/yak-vstanoviti-ubuntu/