Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Соціальні мережі" Руссу Лєри»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Ресурси:)
Рядок 12: Рядок 12:
 
*Посилання на колекцію закладок у веб-ресурсі [http://bobrdobr.ru БобрДобр];
 
*Посилання на колекцію закладок у веб-ресурсі [http://bobrdobr.ru БобрДобр];
  
*Посилання на презентацію  у [http://www.slideshare.net Slideshare] або '''Google Диск''';
+
*Посилання на презентацію  у [http://www.slideshare.net/lerka30unto/ss-29454707];
  
 
*Посилання на власний фотоальбом (веб-ресурс для збереження цифрових фотографій  [http://picasaweb.google.com.ua Picasa]).
 
*Посилання на власний фотоальбом (веб-ресурс для збереження цифрових фотографій  [http://picasaweb.google.com.ua Picasa]).

Версія за 23:03, 23 грудня 2013

На мій погляд, для цього найбільш підходить «Вконтакте», так я це дуже легкий у користуванні та інформаційно-ємкісний сайт на якому можна переглянути фотографії, відеозаписи та аудіо будь-якого користувача, також там є пункти,які вказують про інтереси та життєву позицію користувача. Як психолог, я можу проаналізувати сторінку потрібної мені людини та зробити певні висновки для себе, підібрати підхід до людини, виходячи з її уподобань та інтересів, сімейного стану.

Для самопрезентації існують такі пункти як : діяльність, інтереси, улюблені книги,улюблена музика, улюблені фільми, улюблені цитати, про себе ; відношення до алкоголю, паління, наркотиків, світогляд, відношення до людей та релігії.

Також фотоальбоми, аудіо та відео записи у яких людина може вказати свої уподобання, рід занять, хобі, професійну діяльність.

Я вважаю, що істинна мета соціальних мереж є у об’єднанні родичів, друзів та знайомих з різних куточків світу, адже іноді буває,що друзі або родичі переїжджають в інше місто або країну на подальше проживання або навчання,а втрачати спілкування не хочеться. В такому випадку соціальна мережа як ніколи доречна, адже мобільний зв'язок не дешевий, а спілкування в інтернеті зручне та не вимагає зайвих грошових витрат. Також  соціальні мережі можуть допомогти сором’язливим людям знайти нових знайомих або ж навіть кохану людину.
З особистого досвіду можу сказати що спілкуючись у соціальних мережах люди часто нехтують культурою мовлення,  навмисне допускають помилки у написанні повідомлень та  забувають про правила гарного тону.
Вважаю що так, адже якщо людина знаходить  друга в соціальній мережі з іншої країни, вона може покращити свою іноземну мову або ж взагалі вивчити нову мову, дізнатися про особливості культури та етносу якоїсь країни, народу, дізнатися про ментальність та світогляд іноземців, їхні особливості, та взагалі підвищити всій культурний рівень.
Гадаю що тут не має однозначної відповіді, так як у соціальній мережі можна спілкуватися зі своїми «реальними» знайомими та друзями, а також можна заводити нові знайомства, під час яких «одинокі серця» можуть знайти свою другу половинку або ж нових друзів. Особисто я маю знайомих які вже створили свою сім’ю познайомившись в соціальній мережі.

   

Ресурси:

  • Посилання на колекцію закладок у веб-ресурсі БобрДобр;
  • Посилання на презентацію у [1];
  • Посилання на власний фотоальбом (веб-ресурс для збереження цифрових фотографій Picasa).


Сторінка проекту Соціальні мережі