Відмінності між версіями «Лазерні принтери. СПК»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 31: Рядок 31:
 
[http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/TM008233.html ligazakon.ua]
 
[http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/TM008233.html ligazakon.ua]
  
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Лазерний_принтер | click here ]
+
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Лазерний_принтер click here ]

Версія за 12:18, 19 листопада 2013

Довідник Список використаних джерел Список учасників НОП

Лазерний принтер

Лазерні принтери це принтери, в яких друк здійснюється за допомогою лазерного променя, який з великою швидкістю сканує поверхню барабана з світлочутливим (фотопровідним) шаром. При цьому на барабані утворюється електричне зображення, яке проявляється дрібнодисперсним фарбуючим порошком - тонером. Потім це порошкове зображення притискується валиком до паперу та фіксується на ньому під дією високої температури. Комп'ютерне управління роботою лазерними принтерами дає можливість формувати зображення та друкувати знаки різноманітними шрифтами, різних розмірів та високої якості.

Принцип дії лазерного принтера полягає у наступному: на алюмінієву трубку (фотобарабан), покриту світлочутливим шаром, наноситься негативний статичний заряд. Після цього промінь лазера проходить по фотобарабану, і у тому місці, де потрібно щось надрукувати, знімає частину заряду. Після чого на фотобарабан наноситься тонер (це сухе чорнило, що складаються із суміші смол, полімерів, металевої стружки, вугільного пилу та іншої хімії), який також має негативний заряд, і тому прилипає до барабана у тих місцях, де пройшов лазер і зняв заряд. Далі барабан прокочується по паперу (що має позитивний заряд) і залишає на ній весь тонер, після чого папір потрапляє у піч, де під впливом високої температури тонер міцно припікається до паперу.

Для друку кольорового зображення всі кольори на барабан наносяться по черзі, або друк відбувається у 4 проходи (для друку чорного, блакитного, пурпурного і жовтого кольорів). Подібний метод друку використовується в копіювальних апаратах і деяких факсах. Схожа система використовується і в світлодіодних принтерах, однак у них замість лазера використовується нерухомий рядок зі світлодіодами — LED-технологія друку (Light Emitting Diode).

Footo.jpg

Принцип дії

Процес лазерного друку складається з п'яти послідовних кроків:

  1. Зарядка фотовала
  2. Лазерне сканування
  3. Накладення тонера
  4. Перенос тонеру
  5. Закріплення тонера



Автори:

Sckorohod
Годун Дмитро

Посилання

ligazakon.ua

click here