Відмінності між версіями «Таблиця до проекту "залежність від соціальних мереж"»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|''Мінуси'' | |''Мінуси'' | ||
|- | |- | ||
| − | |'' | + | |''Розширені комунікації'' |
| − | |'' | + | |''Згаяний час'' |
Версія за 13:06, 23 травня 2013
Залежність від соцмереж | |||
| Плюси | Мінуси | ||
| Розширені комунікації | Згаяний час | ||