Відмінності між версіями «Таблиці»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 68: | Рядок 68: | ||
|9 | |9 | ||
|DmC PCX360PS3 | |DmC PCX360PS3 | ||
| − | |3,0 | + | |3,0% |
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Версія за 17:19, 13 травня 2013
| Країна | Австралія | Британія | Ісландія | Канада | Китай | Німеччина | Норвегія | Південна Корея | США | Франція | Швеція | Японія |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кількість | 2 | 22 | 1 | 10 | 1 | 1 | 2 | 2 | 33 | 2 | 1 | 23 |
| 1 | BioShock Infinite PCX360PS3 | 22,5% |
| 2 | Tomb Raider (2013) X360PS3PC | 10,2% |
| 3 | Assassin's Creed 3 Wii UX360PCPS3 | 5,8% |
| 4 | Mass Effect 3 PCPS3X360Wii U | 5,7% |
| 5 | Far Cry 3 PCPS3X360 | 5,4% |
| 6 | Starcraft 2: Heart of the Swarm PCMac | 5,3% |
| 7 | The Elder Scrolls 5: Skyrim PCPS3X360 | 3,6% |
| 8 | Crysis 3 PCX360PS3 | 3,0% |
| 9 | DmC PCX360PS3 | 3,0% |
| 10 | Dead Space 3 PCPS3X360 | 2,6% |