Відмінності між версіями «Архітектура сучасних ЕОМ»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 4: Рядок 4:
  
 
Системний блок являє собою основний вузол, у якому зібрані найбільш важливі компоненти. Основною компонентою є [[материнська плата]] На ній розміщені:
 
Системний блок являє собою основний вузол, у якому зібрані найбільш важливі компоненти. Основною компонентою є [[материнська плата]] На ній розміщені:
''центральний процесор''
+
[[центральний процесор]]
  
''шини'' — набір провідників для передачі даних та сигналів управління;
+
[[шини]] — набір провідників для передачі даних та сигналів управління;
''оперативна пам'ять'' — набір мікросхем, призначених для зберігання даних під час їх безпосереднього опрацювання;
+
[[оперативна пам'ять]] — набір мікросхем, призначених для зберігання даних під час їх безпосереднього опрацювання;
''постійна пам'ять'' — мікросхеми, призначенні для постійного зберігання інформації, у тому числі і при вимкненому живленні.
+
[[постійна пам'ять]] — мікросхеми, призначенні для постійного зберігання інформації, у тому числі і при вимкненому живленні.

Версія за 15:58, 2 грудня 2008

Будова сучасного комп'ютера

Сучасні комп'ютери мають блочно-модульну конструкцію: апаратну конфігурацію, необхідну для виконання певних робіт, можна складати з готових вузлів та блоків.

Системний блок являє собою основний вузол, у якому зібрані найбільш важливі компоненти. Основною компонентою є материнська плата На ній розміщені: центральний процесор

шини — набір провідників для передачі даних та сигналів управління; оперативна пам'ять — набір мікросхем, призначених для зберігання даних під час їх безпосереднього опрацювання; постійна пам'ять — мікросхеми, призначенні для постійного зберігання інформації, у тому числі і при вимкненому живленні.