Відмінності між версіями «Мережі 5G»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
<nowiki>5G (5-е покоління мобільних мереж або 5-го покоління бездротових систем) назва, що використовується в деяких наукових роботах і проектах для позначення таких основних фаз мобільних телекомунікаційних стандартів після стандартів 4G (як очікується, буде завершена приблизно між 2011 і 2013). В даний час, 5G не є офіційним терміном, використання для будь-якої конкретної специфікації або в будь-яких офіційних документів до опублікування телекомунікаційними компаніями або органами стандартизації, таких як 3GPP, WiMAX Forum і МСЕ-R. Новий стандарт-релізи наступний за 4G в прогресі, органи по стандартизації, але в цей час не розглядаються в якості нового мобільного покоління з реалізації та розгортання систем сумісних з 4G все ще триває;
+
<nowiki>5G (5-е покоління мобільних мереж або 5-го покоління бездротових систем) назва, що використовується в деяких наукових роботах і проектах для позначення таких основних фаз мобільних телекомунікаційних стандартів після стандартів 4G (як очікується, буде завершена приблизно між 2011 і 2013). В даний час, 5G не є офіційним терміном, використання для будь-якої конкретної специфікації або в будь-яких офіційних документів до опублікування телекомунікаційними компаніями або органами стандартизації, таких як 3GPP, WiMAX Forum і МСЕ-R. Новий стандарт-релізи наступний за 4G в прогресі, органи по стандартизації, але в цей час не розглядаються в якості нового мобільного покоління з реалізації та розгортання систем сумісних з 4G все ще триває;<nowiki>Вставляйте сюди невідформатований текст.</nowiki>
  
 
Цілі: 5G основа телекомунікаційної мережі, а в ідеалі, рішення майбутніх проблем, які виникнуть на моделі 4G після того, як стандарт набуде широкого застосування.
 
Цілі: 5G основа телекомунікаційної мережі, а в ідеалі, рішення майбутніх проблем, які виникнуть на моделі 4G після того, як стандарт набуде широкого застосування.

Версія за 14:45, 29 грудня 2011

5G (5-е покоління мобільних мереж або 5-го покоління бездротових систем) назва, що використовується в деяких наукових роботах і проектах для позначення таких основних фаз мобільних телекомунікаційних стандартів після стандартів 4G (як очікується, буде завершена приблизно між 2011 і 2013). В даний час, 5G не є офіційним терміном, використання для будь-якої конкретної специфікації або в будь-яких офіційних документів до опублікування телекомунікаційними компаніями або органами стандартизації, таких як 3GPP, WiMAX Forum і МСЕ-R. Новий стандарт-релізи наступний за 4G в прогресі, органи по стандартизації, але в цей час не розглядаються в якості нового мобільного покоління з реалізації та розгортання систем сумісних з 4G все ще триває;<nowiki>Вставляйте сюди невідформатований текст.

Цілі: 5G основа телекомунікаційної мережі, а в ідеалі, рішення майбутніх проблем, які виникнуть на моделі 4G після того, як стандарт набуде широкого застосування.

Ключові поняття запропонував в обговоренні наукових робіт 5G і за її межами зв'язку 4G бездротової є: Забезпечують розподілених обчислень: користувач може одночасно бути підключені до декількох технологій бездротового доступу і безперешкодно пересуватися між ними (. Дивись ЗМІ незалежної передачі або вертикальної передачі, IEEE 802,21, також повинні бути надані майбутніх версіях 4G Див також множинної адресації.). Ці технології доступу може бути 2.5G, 3G, 4G, 5G або мобільних мереж, Wi-Fi, WPAN, або будь-який інший технології доступу до майбутнього. У 5G, концепція може отримати подальший розвиток у декількох паралельних шляхів передачі даних.

   Група співпраці реле: головна проблема в межі 4G систем, щоб зробити високій швидкості передачі даних доступна в більшій частині клітини, особливо для користувачів в піддається положення між декількома базовими станціями. У сучасних дослідженнях, це питання вирішується за допомогою стільникових ретрансляторів і макро-різноманітність методів, також відомі як група співпраці реле, а також промінь множинний доступ з поділом .
   Когнітивна технологія радіозв'язку, також відомий як смарт-радіо: дозволяє різним технологіям радіо, щоб один і той же спектр ефективно адаптивно знаходження невикористаних спектру та адаптації схеми передачі до вимог технології в даний час спільного спектра. Це динамічне управління ресурсами радіо досягається в розподіленому режимі, і покладається на радіозв'язку з програмованими параметрами.  Див також IEEE 802,22 стандарт для бездротових регіональних мереж району.
   Динамічні Adhoc бездротових мереж (ДОН),  в основному ідентичні Мобільний тимчасової мережі (MANET), бездротової комірчастої мережі (WMN) або бездротової мережі, в поєднанні з інтелектуальні антени і гнучкий модуляції.
   Вандермонда-підпростір з частотним поділом каналів (VFDM): схема модуляції, щоб співіснування макро-клітин і когнітивного радіо малих клітин в дворівневу LTE/4G мережі. 
   IPv6, де відвідини догляду мобільних IP-адреса призначається залежно від місця розташування і підключеної мережі. 
   Висотні стратосферних платформ станції (ССП) систем. 
   Переносні пристрої з можливостями штучного інтелекту. 
   Один єдиного глобального стандарту. 
   Реальна бездротового світу з не більш обмеження доступу та зони питань. 
   Користувач орієнтовані (або стільникового телефону розробник ініціював) мережі концепції, а не з ініціативи оператора (як у 1G) або розробник системи ініційований (як в 2G, 3G і 4G) стандартів 
   У всьому світі бездротової мережі (WWWW), тобто всеосяжного бездротової основі веб-додатків, які включають повні мультимедійні можливості за межами 4G швидкостях.

Прогноз

Були сім'ї 5G стандартів повинні бути реалізовані, швидше за все, близько 2020 року, за деякими даними . Новий мобільний покоління виявився кожен 10-й рік, починаючи з першого 1G системи (NMT) була введена в 1981 році, в тому числі 2G (GSM) системи, які почали розгортати в 1992 році, 3G (W-CDMA/FOMA), яка з'явилася в 2001 році, і "реальні" 4G стандарти виконання IMT-Advanced вимоги, які були ратифіковані в 2011 році і продуктів очікується в 2011-2012 рр.. Попередник технологій відбулися на ринку за кілька років до нової мобільної покоління, наприклад попередньо 3G systemCdmaOne/IS95 в 1995 році і попередньо Системи 4G Mobile WiMAX і LTE в 2005 і 2009 відповідно.

Розвиток 2G (GSM) і 3G (IMT-2000 і UMTS) стандартів пішло близько 10 років з офіційного початку R & D проектів, і розвиток 4G системи почалася в 2001 або 2002 році. Тим не менш, до цих пір немає транснаціональних проектів розвитку 5G офіційно був запущений, і представники промисловості висловили скептицизм по відношенню до 5G .

Новий мобільний поколінь, як правило, призначаються нові смуги частот і більш широкі спектральні смуги пропускання частотного каналу (1G до 30 кГц, 2G до 200 кГц, 3G до 5 МГц, і 4G до 40 МГц), але скептики стверджують, що немає місця для нових частотних діапазонів або більшою пропускною здатністю каналу. З точки зору користувача, попередні покоління мобільного увазі істотне збільшення піку бітрейт (тобто фізична чистий шар бітрейтів на короткі відстані зв'язку). Тим не менш, без вихідного коду передбачає 5G пік викачування і завантаження ставки більш ніж на 1 Гбіт, які будуть запропоновані за визначенням МСЕ-R 4G-систем. Якщо 5G з'являється, і відображає ці прогнози, головна відмінність від точки зору користувача між 4G і 5G методик повинно бути щось інше, збільшити максимальну пропускну здатність, наприклад нижньої енергоспоживання, зниження ймовірності відключення (більш повне охоплення), високої швидкості передачі даних у великих частинах зони покриття, дешевші чи ні плати за з-за низьких витрат на розгортання інфраструктури , і вище сумарною потужністю для багатьох користувачів одночасно (тобто системи вищого рівня ефективності використання спектра). Такі цілі в декількох наукових робіт нижче. </nowiki>