Відмінності між версіями «Заняття №6»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 36: Рядок 36:
  
  
Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за урок.
+
Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття.
  
Оцінюємо також урок: уявімо, що кожен з вас фотограф.  
+
Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф.  
  
Що б ви сфотографували на уроці? '''Ваш улюблений стопкадр.'''
+
Що б ви сфотографували на занятті? '''Ваш улюблений стопкадр.'''
  
  

Поточна версія на 09:21, 27 грудня 2011

Тема: Тіла обертання залікове заняття

Мета:

  1. узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання";
  2. закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети;
  3. розвивати комунікаційні здібності;
  4. встановити зв`язок матеріалу з життям.

Хід заняття:


I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії)

Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?"

Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять.


II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ:(МИ ПРИЙШЛИ ДО МУЗЕЮ "ТІЛ ОБЕРТАННЯ")


Вам було данне завдання:

1.Отримати тіло обертання

2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація)

3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ЇЇ об`єм.



Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття.

Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф.

Що б ви сфотографували на занятті? Ваш улюблений стопкадр.





ПроJect