Відмінності між версіями «Заняття №2»
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
А. центр сфери Б. діаметр сфери В. радіус сфери Г. велике коло. | А. центр сфери Б. діаметр сфери В. радіус сфери Г. велике коло. | ||
− | 4. Якщо радіус сфери збільшити в 2 рази то | + | 4. Якщо радіус сфери збільшити в 2 рази то об'єм збільшитися |
Рядок 49: | Рядок 49: | ||
А. сегменти Б. сектори В. сфери Г. кола | А. сегменти Б. сектори В. сфери Г. кола | ||
− | 8. Площа поверхні кулі (сфери) Зменшили в 9 рази. | + | 8. Площа поверхні кулі (сфери) Зменшили в 9 рази. Об'єм зменшитися в |
Рядок 70: | Рядок 70: | ||
ІІ.ПОСТАНОВКА ЗАДАЧ: | ІІ.ПОСТАНОВКА ЗАДАЧ: | ||
− | Ваше завдання на сьогоднішнє | + | Ваше завдання на сьогоднішнє завдання - створити тест, який буде цікавим і містити запитання теоретичного характеру. |
ІІІ. САМОСТІЙНА РОБОТА: | ІІІ. САМОСТІЙНА РОБОТА: |
Поточна версія на 00:03, 27 грудня 2011
ТЕМА: ТІЛА ОБЕРТАННЯ І СВІТ ТЕОРІЇ МЕТА: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми тіла обертання.
ХІД ЗАНЯТТЯ: І. АКТУАЛІЗАЦІЯ
Тест: «Тіла обертання»
1. Скільки діаметрів у сфери?
А.1. Б.2. В.3. Г. нескінченно багато.
2. Який фігурою є переріз кулі площиною?
А. відрізком Б. окружністю В. колом Г. сферою.
3. Перетин дуг великих кругів кулі це
А. центр сфери Б. діаметр сфери В. радіус сфери Г. велике коло.
4. Якщо радіус сфери збільшити в 2 рази то об'єм збільшитися
А. в 2 рази Б. в 4 рази В. у 8 разів Г. в 16 разів.
5. У формулі V = 4/3p R3 V-об'єм
А. кулі Б. конуса В. циліндра Г. кульового сектора.
6. Конус можна отримати, якщо обертати навколо боку
А. рівносторонній трикутник Б. тупоугольние трикутник.
В. гострокутний трикутник Г. прямокутний трикутник.
7. Площина може розділити кулю на
А. сегменти Б. сектори В. сфери Г. кола
8. Площа поверхні кулі (сфери) Зменшили в 9 рази. Об'єм зменшитися в
А. 3 раз. Б. 9 разів В. 27 разів Г.81 раз.
9. У циліндра осей симетрії.
А. немає Б.1. В. 2 Г. нескінченно багато.
10. У конуса площин симетрії
А. немає Б.1. В. 2 Г. нескінченно багато.
ІІ.ПОСТАНОВКА ЗАДАЧ:
Ваше завдання на сьогоднішнє завдання - створити тест, який буде цікавим і містити запитання теоретичного характеру.
ІІІ. САМОСТІЙНА РОБОТА: Пошук інформації щодо проектів у мережі Інтернет.