Відмінності між версіями «Конспект уроку №2(EXCEL)»
Рядок 40: | Рядок 40: | ||
11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? | 11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Опишіть призначення пунктів меню: | ||
+ | |||
+ | Файл — | ||
+ | |||
+ | Вид — | ||
+ | |||
+ | Формат — | ||
+ | |||
+ | Данные — | ||
+ | |||
'''Варіант 2''' | '''Варіант 2''' | ||
Рядок 64: | Рядок 77: | ||
11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? | 11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Опишіть призначення пунктів меню: | ||
+ | |||
+ | Правка — | ||
+ | |||
+ | Вставка — | ||
+ | |||
+ | Сервис — | ||
+ | |||
+ | Окно — | ||
'''Домашнє завдання:''' | '''Домашнє завдання:''' |
Версія за 11:41, 26 листопада 2008
Тема.
Тематична контрольна робота.
Тип уроку: оцінювання навчальних досягнень учнів.
Мета уроку: — дидактична: систематизація знань учнів, перевірка рівня засвоєння учнями теми «Ехсеl»: —розвивальна: розвиток креативного мислення, розвиток уміння самостійно ставити запитання, розвиток уміння оцінювати й інтерпретувати матеріал; — виховна: виховання толерантності, взаємоповаги.
Хід уроку
1.Організаційна частина.
Перевірка присутніх.
2.Виконання тематичної контрольної роботи.
Варіант 1
1. Назвіть види операторів Ехсеl
2.Як вставити комірку в таблицю?
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок В6:Е8?
4. До комірки А2 ввели формулу =(В3+$H$2*С1). Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці А5?
5.Що є ознакою тексту?
6. Що таке «сортування списку»?
7. Що фіксується в посиланні G$5?
8. Скласти алгоритм заповнення стовпчика 2 прогресією -1,-2, -3,...
9. Скласти алгоритм копіювання з комірки С6 до комірки В2.
10. Що таке абсолютне посилання?
11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
Опишіть призначення пунктів меню:
Файл —
Вид —
Формат —
Данные —
Варіант 2
1. Що таке ЕТ?
2. Як вставити стовпчик до таблиці?
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок А6:D8?
4.До комірки В2 ввели формулу =($F$3+А2)*С1. Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці В6?
5. За яким краєм у комірці вирівнюються числа?
6. Що розуміють під фільтрацією даних?
7. Що фіксується в посиланні $Н5?
8. Скласти алгоритм заповнення рядка 2 прогресією 1,3, 5,...
9. Скласти алгоритм копіювання з комірки В6 до комірки А2.
10. Що таке відносне посилання?
11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
Опишіть призначення пунктів меню:
Правка —
Вставка —
Сервис —
Окно —
Домашнє завдання: