Відмінності між версіями «Чухран Дмитро КН21Б Колір»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9754672 (обговорення • внесок) |
9754672 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
===Двоїстий малюнок=== | ===Двоїстий малюнок=== | ||
| + | <big>Причина двоїстості: при використанні фільтрів деякі кольори та відтінки поглинаються або перекриваються і таким чином, що певні об'єкти чи область на малюнку можуть злитися з іншими, наприклад, небо на фото.</big> | ||
| + | {| class="wikitable" border="1" | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Файл:Чухран_двоїсте_зображення_1.png|792px]] | ||
| + | | [[Файл:Чухран_двоїсте_зображення_2.png|792px]] | ||
| + | |} | ||
===Серія кольорових знімків=== | ===Серія кольорових знімків=== | ||
| Рядок 7: | Рядок 13: | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Файл:Чухран серія кольорових знімків1.png| | + | | [[Файл:Чухран серія кольорових знімків1.png|316px]] |
| − | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків2.png| | + | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків2.png|316px]] |
| − | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків3.png| | + | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків3.png|316px]] |
| − | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків4.png| | + | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків4.png|316px]] |
| − | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків5.png| | + | | [[Файл:Чухран_серія_кольорових_знімків5.png|316px]] |
|} | |} | ||
Версія за 20:01, 24 квітня 2023
Зміст
Колір в зображеннях
Двоїстий малюнок
Причина двоїстості: при використанні фільтрів деякі кольори та відтінки поглинаються або перекриваються і таким чином, що певні об'єкти чи область на малюнку можуть злитися з іншими, наприклад, небо на фото.
| |
|
Серія кольорових знімків
| |
|
|
|
|
Обробка за допомогою 7 кольорових фільтрів
| Оригінал | Жовтий | Коричневий | Зелений |
|---|---|---|---|
| |
|
|
|
| Синій | Фіолетовий | Червоний | Лаймовий |
| |
|
|
|