Відмінності між версіями «Користувач:9761005»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9761005 (обговорення • внесок) |
9761005 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 29: | Рядок 29: | ||
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Лабораторна робота 4''' || '''[ | + | | '''Лабораторна робота 4''' || '''[] |
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
Версія за 15:30, 18 квітня 2023
Ісаченко Олексій Олегович
Про себе
Студент групи КН21Б
Мої інтереси
- Перегляд фільмів
- Програмування
- Відеоігри
- Спорт
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
"Обробка_зображень_та_мультимедіа"_2023
Мої роботи
| Завдання | Робота |
|---|---|
| Лабораторна робота 1 | Власна Сторінка |
| Лабораторна робота 2 | Текст |
| Лабораторна робота 3 | Графічні Формати
|
| Лабораторна робота 4 | []
|
| Лабораторна робота 5 | Звук
|
| Лабораторна робота 6 | Відео
|
| Лабораторна робота 7 | Мультимедійний проект
|