Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН18Б 2021р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7704209 (обговорення • внесок) м (→Лабораторна робота: графічні формати) |
7694072 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота: звук) |
||
| Рядок 196: | Рядок 196: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7694072 | Бондар Данило]] || | + | | [[Користувач:7694072 | Бондар Данило]] || [[Бондар Лабораторна робота №5|№5]] || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 18:22, 11 травня 2021
Зміст
Лабораторна робота: текст
Лабораторна робота: графічні формати
Лабораторна робота: колір в зображеннях
Лабораторна робота: звук
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | №5 | |||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №5 | |||
| Ніщеменко Дмитро | №5 | |||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило | №5 |
Лабораторна робота: відео
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №6 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: мультимедійний проект
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | Лабораторна робота 7 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |