Відмінності між версіями «Користувач:7694017»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7694017 (обговорення • внесок) |
7694017 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 19: | Рядок 19: | ||
{|class = "wikitable" | {|class = "wikitable" | ||
| − | |Л. | + | |"""Л.р.1""" |
| − | |Л. | + | |"""Л.р.2""" |
| − | |Л. | + | |"""Л.р.3""" |
| + | |"""...""" | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версія за 15:17, 21 вересня 2020
Сліпченко Анастасія Владиславівна
Про себе
Студентка другого курсу фізико-математичного факультету
Мої інтереси
Люблю танцювати та слухати музику
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.
Мої роботи
Сучасне мультимедійне обладнання1
Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"
Вікі-стаття до проекту "Моє місто - Кропивницький "
| """Л.р.1""" | """Л.р.2""" | """Л.р.3""" | """...""" |