Відмінності між версіями «Користувач:7693965»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7693965 (обговорення • внесок) |
7693965 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 32: | Рядок 32: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Текст. Представлення текстових даних(Красніцька А. 2019)]] |
| − | | [[Графіка(Красніцька А. 2019)]] | + | | [[Графіка.Робота з фігурами і зображеннями в редакторі презентацій.Основи роботи з анімацією(Красніцька А. 2019)]] |
| − | | | + | | [[Графіка. Робота з інтелект-картами (мережевими картами знань) Красніцька2019]] |
| ... | | ... | ||
|} | |} | ||
Версія за 17:04, 3 грудня 2019
Красніцька Анастасія Ігорівна
Про себе
Мені 17 років. Народилася в Кіровоградській області,але згодом переїхала до Кропивницького. Захоплююсь малюванням, вишиванням.
Мої інтереси
Цікавлюсь комп'ютерними технологіями та інформатикою. ...
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
Навчаюсь у Кропивницькому Державному Педагогічному університеті ім. В.Винниченка, на 1 курсі, фізико-математичного факультету, на спеціальності: Середня освіта інформатика
Мої роботи
Сучасне мультимедійне обладнання Красніцька