Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
8465366 (обговорення • внесок) (→КН19М) |
8465264 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 21: | Рядок 21: | ||
| 8 || || [[DNS_NEW]] || | | 8 || || [[DNS_NEW]] || | ||
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || Нога Антон || DHCP || |
|- | |- | ||
| 10 || || Види та типи комунікаційних пристроїв || | | 10 || || Види та типи комунікаційних пристроїв || | ||
Версія за 19:56, 16 вересня 2019
КН18М
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Старобор Ігор | Bluetooth All | |
| 2 | Пузікова Тетяна | WiFi WiMAX | |
| 3 | Технологія GSM | ||
| 4 | EDGE_та_GPRS | ||
| 5 | CDMA | ||
| 6 | Філоненко Євгеній | Мережі_3G Мережі_4G Мережі_5G | |
| 7 | Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації | ||
| 8 | DNS_NEW | ||
| 9 | Нога Антон | DHCP | |
| 10 | Види та типи комунікаційних пристроїв | ||
| 11 | Надійність інформаційних мереж | ||
| 12 | Безпека інформаційних мереж | ||
| 13 | Параметри оптимізації транспортної підсистеми | ||
| 14 | Засоби моніторингу та аналізу мережі | ||
| 15 | VoIP | ||
| 16 | LiFi P2P |