Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
222658 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №4) |
222658 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №5) |
||
| Рядок 137: | Рядок 137: | ||
| [[Користувач:4602094 | Коріонов Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4602094 | Коріонов Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || | + | | [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Обробка зображень лабораторна №5 Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5]] || --- || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] ||[[Обробка зображень лабораторна №5 Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5]] || --- || --- || --- | | [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] ||[[Обробка зображень лабораторна №5 Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5]] || --- || --- || --- | ||
Версія за 22:23, 19 березня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 2 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 2 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №2 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | Лабораторна робота №2 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Антонова Катерина |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Лабораторна робота 2 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Антонова Катерина |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота №2 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 2 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 3 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 3 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 3 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |