Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3366491 (обговорення • внесок) |
3366491 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 15: | Рядок 15: | ||
| 5 || Лисоконь Дмитро || CDMA || | | 5 || Лисоконь Дмитро || CDMA || | ||
|- | |- | ||
| − | | 6 || Сокол Марина ||[[Мережі_3G]] | + | | 6 || Сокол Марина ||[[Мережі_3G]] [[Мережі_4G]] [[Мережі_5G]] || |
|- | |- | ||
| 7 || || Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації || | | 7 || || Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації || | ||
Версія за 02:48, 15 січня 2019
КН18М
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Ругало Дмитро | Bluetooth All | |
| 2 | Літвінов Владислав | WiFi WiMAX | |
| 3 | Головко Максим | GSM | |
| 4 | EDGE_та_GPRS | ||
| 5 | Лисоконь Дмитро | CDMA | |
| 6 | Сокол Марина | Мережі_3G Мережі_4G Мережі_5G | |
| 7 | Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації | ||
| 8 | Єлькін Валентин | DNS_NEW | |
| 9 | Петров Ігор | DHCP | |
| 10 | Види та типи комунікаційних пристроїв | ||
| 11 | Надійність інформаційних мереж | ||
| 12 | Безпека інформаційних мереж | ||
| 13 | Параметри оптимізації транспортної підсистеми | ||
| 14 | Мельник Дмитро | Засоби моніторингу та аналізу мережі | |
| 15 | VoIP | ||
| 16 | Майоров Микита | LiFi P2P |