Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3524693 (обговорення • внесок) |
3524693 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
! № !! Студент !! Тема !! Дата | ! № !! Студент !! Тема !! Дата | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || | + | | 1 || Ругало Дмитро || Bluetooth || |
|- | |- | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || Літвінов Владислав || WiFi WiMAX || |
|- | |- | ||
| 3 || Головко Максим || GSM || | | 3 || Головко Максим || GSM || | ||
| Рядок 21: | Рядок 21: | ||
| 8 || || DNS || | | 8 || || DNS || | ||
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || Петров || DHCP || |
|- | |- | ||
| 10 || || Види та типи комунікаційних пристроїв || | | 10 || || Види та типи комунікаційних пристроїв || | ||
Версія за 10:42, 20 вересня 2018
КН18М
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Ругало Дмитро | Bluetooth | |
| 2 | Літвінов Владислав | WiFi WiMAX | |
| 3 | Головко Максим | GSM | |
| 4 | EDGE_та_GPRS | ||
| 5 | CDMA | ||
| 6 | Мережі 3G 4G 5G | ||
| 7 | Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації | ||
| 8 | DNS | ||
| 9 | Петров | DHCP | |
| 10 | Види та типи комунікаційних пристроїв | ||
| 11 | Надійність інформаційних мереж | ||
| 12 | Безпека інформаційних мереж | ||
| 13 | Параметри оптимізації транспортної підсистеми | ||
| 14 | Засоби моніторингу та аналізу мережі | ||
| 15 | VoIP | ||
| 16 | LiFi P2P |