Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4054434 (обговорення • внесок) |
4054434 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 177: | Рядок 177: | ||
| III місце | | III місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:Дон_Тетяна| Дон Тетяна]] ||[[Лаб._№6._Дон_Тетяна|Лабораторна робота №6 ]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 6 Мусенко| | + | | [[Користувач:Дон_Тетяна| Дон Тетяна]] ||[[Лаб._№6._Дон_Тетяна|Лабораторна робота №6 ]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 6 Мусенко|Мусенко Костянтин]] || [[Лабораторна№6 Горбач | Горбач Костя]] || [[ЛP №6|Нога Антон]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 6 Мусенко|Лабораторна робота №6]] || --- || --- || --- | | [[Користувач:3993235|Мусенко Костянтин]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 6 Мусенко|Лабораторна робота №6]] || --- || --- || --- | ||
Версія за 13:51, 26 травня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
Лабораторна робота №5
Лабораторна робота №6
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | / Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |