Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Урок майбутнього" Морква Ілона»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 106: Рядок 106:
  
 
===5.  Підсумки уроку.===
 
===5.  Підсумки уроку.===
 +
 +
(Учні заповнюють таблицю та дають поради, щоб бути здоровим та підтягнутим. Роботи вкладаються у папку портфоліо кожного учня).
 +
Bevor ihr gehen, füllt ihr die Tabelle aus mit Produkten (Essen und Getränke), die sie schon wissen.
 +
Gesundes Essen Ungesundes essen
 +
 +
{| class="wikitable" border="1"
 +
|-
 +
! Gesundes Essen
 +
! Ungesundes essen
 +
 +
|-
 +
| Der Fisch,…., комірка 1
 +
| рядок 1, die Mayonnaise,…..
 +
| рядок 1, комірка 3
 +
|-
 +
| рядок 2, комірка 1
 +
|}
 +
 +
Und schreibt ihr auch, welche Ratschläge könntest du geben um gesund und schlank zu sein?
 +
''''''Der Mensch soll…
 +
'''
 +
'''Es ist ihm nützlich, …''''''
 +
 
Unsere Stunde geht zu Ende. Hat euch die heutige Stunde gut gefallen? Was hat euch gut bzw. nicht so gut gefallen? Welche Aufgabe war für euch am interessantesten?
 
Unsere Stunde geht zu Ende. Hat euch die heutige Stunde gut gefallen? Was hat euch gut bzw. nicht so gut gefallen? Welche Aufgabe war für euch am interessantesten?
  

Версія за 20:27, 18 травня 2018




Навчальний предмет

Німецька мова

Augmented-Reality.png

Вік учнів, клас

План-конспект уроку для 11 класу

Тема уроку

Thema: Gesundes Essen.(здорова їжа)

Тип уроку

комбінований

Мета уроку

Практична мета:активізувати вивчені лексичні одиниці з теми «їжа», практикувати учнів у читанні тексту з вилученням необхідної інформації , організувати перегляд автентичного матеріалу з теми, удосконалювати навички говоріння з теми.

Розвивальна мета :залучати учнів до іншомовного спілкування, стимулювати учнів до складання власних висловлювань з теми, розвивати пам’ять, логічнемислення, мовленнєвуреакцію та мовну здогадку.

Виховна мета формувати шанобливе ставлення до іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування, виховувати повагу до оточуючих, залучати учнів до колективної співпраці, виховання естетичних норм та норм здорового способу життя.

Хід уроку

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.

1. Організаційний момент. Guten Tag! Es freut mich sehr euch alle wieder zu sehen. Wie geht es euch?

Was gibt's Neues?

Wer hat heute Klassendienst ?

Wer fehlt heute?

Der wievielte ist heute ?

Wie ist das Wetter heute?

2. Мовна розминка Ich möchte wissen, wie beginnt heute euer Tag?

Z. b. Mein Morgen beginnt gewöhnlich mit einer Tasse Kaffee. Und wie beginnt dein Morgen?

• Und wer beginnt sein Morgen mit Frühstuck?

• Was hast du heute gefrühstückt? Und du?

• Was isst du gewöhnlich zum Frühstuck?

• Und was isst du zu Mittag?

• trinkst du gern/nicht besonders gern?

• Welchen ukrainischen Spezialitäten kannst du nennen?

(учні відповідають на запитання, за допомогою малюнків різної їжі,які показано в презентації))


Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку

2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.

1. вправа "Мікрофон" „Wir essen, um zu leben und leben nicht, um zu essen.“ Курсивний текст

Seid ihr mit diesem Sprichwort einverstanden? Welche Meinungen habt ihr dazu?

(на дошці записане прислів’я, кілька учнів висловлюють свою думку щодо запропонованого прислів’я.) 

2. Jetzt werden wir uns zu zweit aufteilen. Jedes Paar sollte das Sprichwort wählen und erklären. Ihr habt 4 Minuten.

 Der Appetit kommt beim Essen.

 Hunger ist der beste Koch.

 Viele Koche verderben den Brei.

 Salz und Brot macht Wangen rot.

 Am Morgen speise wie ein Konig, zu Mittag iss wie ein Bauer und am Abend wie ein Bettler.

Danke für ihre Erklärungen

3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.

3. Jetzt öffnet ihr bitte Seite 68, Üb. 1. Machen wir es zusammen.

Magst du Fastfood? Ordne die Wörter den Fotos zu.

4. Seht ihr Üb. 3, Seite 69 Ergänze das Assoziogramm zum Thema „Fastfood“

5. Zu Hause habt ihr Üb. 8 auf die Seite 71 gesehen. Ja? So was ist ihrer Meinung nach gesund und was ist eher ungesund& Lest ihre Tabelle bitte der Reihe nach.

4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).

6. Gruppenarbeit. Das was sehr interessant/ Danke!

Ich möchte jetzt eine Diskussion machen. Sie müssen in zwei Gruppen teilen. Sammelt ihr die Information, Wörter und Sätze, die mit Ihrem Thema zu tun haben. Präsentieren ihre Vorteile und Nachteile von gesunden und ungesunden Lebensmitteln

A. Erste Gruppe wird über „ Gesundes Essen“ sprechen.

B. der zweite über „ Ungesundes Essen“ Beginnen!

5. Підсумки уроку.

(Учні заповнюють таблицю та дають поради, щоб бути здоровим та підтягнутим. Роботи вкладаються у папку портфоліо кожного учня). Bevor ihr gehen, füllt ihr die Tabelle aus mit Produkten (Essen und Getränke), die sie schon wissen. Gesundes Essen Ungesundes essen

Gesundes Essen Ungesundes essen
Der Fisch,…., комірка 1 рядок 1, die Mayonnaise,….. рядок 1, комірка 3
рядок 2, комірка 1

Und schreibt ihr auch, welche Ratschläge könntest du geben um gesund und schlank zu sein? 'Der Mensch soll… Es ist ihm nützlich, …'

Unsere Stunde geht zu Ende. Hat euch die heutige Stunde gut gefallen? Was hat euch gut bzw. nicht so gut gefallen? Welche Aufgabe war für euch am interessantesten?

6. Повідомлення домашнього завдання.

Hausaufgabe: Schreibt einen kleinen Aufsatz (10-12 Sätze) über die Essgewohnheiten in euren Familien

Scheme1.jpg

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Блог учителя Блог
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру Стенгазета Макет
  3. Тест для перевірки знань учнів (до 10 тестових завдань) Тест
  4. Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
  5. Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)LearningApps
  6. Відео-матеріали (змонтовані власноруч) YouTube
  7. Публікація або інфографіка Canva
  8. Електронний журнал Журнал
  9. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  10. Канал у Telegram, Viber тощо
  11. .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Автор статті

Студентка факультету іноземних мов,5 курсу, спеціальність "мова і література (німецтка, англійська)

Морква Ілона Ігорівна

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка