Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Урок майбутнього" Морква Ілона»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 63: Рядок 63:
 
===2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.===
 
===2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.===
  
Може здійснюватися за допомогою різних методів: усне індивідуальне і фронтальне опитування, письмові відповіді на питання, виконання вправ та ін. Важливо перевірити знання якомога більшої кількості учнів. У кінці цього етапу вчитель має коротко підвести підсумки: оцінити знання учнів, звернути увагу па виявлені помилки, дати рекомендації щодо їх виправлення.
+
'''1. вправа "Мікрофон"'''
 +
'''„Wir essen, um zu leben und leben nicht, um zu essen.“''' ''Курсивний текст''
  
 +
Seid ihr mit diesem Sprichwort einverstanden? Welche Meinungen habt ihr dazu?
 +
(на дошці записане прислів’я, кілька учнів висловлюють свою думку щодо запропонованого прислів’я.)
 +
 +
2. '''Jetzt werden wir uns zu zweit aufteilen. Jedes Paar sollte das Sprichwort wählen und  erklären. Ihr habt 4    Minuten.'''
 +
 +
 Der  Appetit  kommt  beim  Essen.
 +
 +
 Hunger  ist  der  beste  Koch.
 +
 +
 Viele  Koche  verderben  den  Brei.
 +
 +
 Salz  und  Brot  macht  Wangen  rot.
 +
 +
 Am  Morgen  speise  wie  ein  Konig,  zu  Mittag  iss  wie  ein  Bauer  und  am Abend  wie  ein  Bettler.
 +
         
 +
Danke für ihre Erklärungen
  
 
===3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.===
 
===3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.===

Версія за 20:22, 18 травня 2018




Навчальний предмет

Німецька мова

Augmented-Reality.png

Вік учнів, клас

План-конспект уроку для 11 класу

Тема уроку

Thema: Gesundes Essen.(здорова їжа)

Тип уроку

комбінований

Мета уроку

Практична мета:активізувати вивчені лексичні одиниці з теми «їжа», практикувати учнів у читанні тексту з вилученням необхідної інформації , організувати перегляд автентичного матеріалу з теми, удосконалювати навички говоріння з теми.

Розвивальна мета :залучати учнів до іншомовного спілкування, стимулювати учнів до складання власних висловлювань з теми, розвивати пам’ять, логічнемислення, мовленнєвуреакцію та мовну здогадку.

Виховна мета формувати шанобливе ставлення до іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування, виховувати повагу до оточуючих, залучати учнів до колективної співпраці, виховання естетичних норм та норм здорового способу життя.

Хід уроку

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.

1. Організаційний момент. Guten Tag! Es freut mich sehr euch alle wieder zu sehen. Wie geht es euch?

Was gibt's Neues?

Wer hat heute Klassendienst ?

Wer fehlt heute?

Der wievielte ist heute ?

Wie ist das Wetter heute?

2. Мовна розминка Ich möchte wissen, wie beginnt heute euer Tag?

Z. b. Mein Morgen beginnt gewöhnlich mit einer Tasse Kaffee. Und wie beginnt dein Morgen?

• Und wer beginnt sein Morgen mit Frühstuck?

• Was hast du heute gefrühstückt? Und du?

• Was isst du gewöhnlich zum Frühstuck?

• Und was isst du zu Mittag?

• trinkst du gern/nicht besonders gern?

• Welchen ukrainischen Spezialitäten kannst du nennen?

(учні відповідають на запитання, за допомогою малюнків різної їжі,які показано в презентації))


Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку

2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.

1. вправа "Мікрофон" „Wir essen, um zu leben und leben nicht, um zu essen.“ Курсивний текст

Seid ihr mit diesem Sprichwort einverstanden? Welche Meinungen habt ihr dazu?

(на дошці записане прислів’я, кілька учнів висловлюють свою думку щодо запропонованого прислів’я.) 

2. Jetzt werden wir uns zu zweit aufteilen. Jedes Paar sollte das Sprichwort wählen und erklären. Ihr habt 4 Minuten.

 Der Appetit kommt beim Essen.

 Hunger ist der beste Koch.

 Viele Koche verderben den Brei.

 Salz und Brot macht Wangen rot.

 Am Morgen speise wie ein Konig, zu Mittag iss wie ein Bauer und am Abend wie ein Bettler.

Danke für ihre Erklärungen

3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.

4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).

а). Первинне застосування нових знань (пробні вправи);

б). Самостійне застосування учнями знань у стандартних ситуаціях (тренувальні вправи за зразком, інструкцією, завданням);

в). Творче перенесення знань і навичок у нові ситуації (творчі вправи).

5. Підсумки уроку.

Unsere Stunde geht zu Ende. Hat euch die heutige Stunde gut gefallen? Was hat euch gut bzw. nicht so gut gefallen? Welche Aufgabe war für euch am interessantesten?

6. Повідомлення домашнього завдання.

Hausaufgabe: Schreibt einen kleinen Aufsatz (10-12 Sätze) über die Essgewohnheiten in euren Familien

Scheme1.jpg

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Блог учителя Блог
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру Стенгазета Макет
  3. Тест для перевірки знань учнів (до 10 тестових завдань) Тест
  4. Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
  5. Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)LearningApps
  6. Відео-матеріали (змонтовані власноруч) YouTube
  7. Публікація або інфографіка Canva
  8. Електронний журнал Журнал
  9. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  10. Канал у Telegram, Viber тощо
  11. .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Автор статті

Студентка факультету іноземних мов,5 курсу, спеціальність "мова і література (німецтка, англійська)

Морква Ілона Ігорівна

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка