Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3992120 (обговорення • внесок) |
3998138 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
||
| Рядок 30: | Рядок 30: | ||
| [[Користувач:4066559|Літвінов Антон]] || [[Лабораторна робота 2 Літвінов Антон | Лабораторна робота №2 ]] || [[ЛР №2 Сиволап| Сиволап Олександр]] || [[Обробка зображень та мультимедіа. Лабораторна №2 Старобор Ігор | Старобор Ігор]] || [[ЛP №2 | Нога Антон]] | | [[Користувач:4066559|Літвінов Антон]] || [[Лабораторна робота 2 Літвінов Антон | Лабораторна робота №2 ]] || [[ЛР №2 Сиволап| Сиволап Олександр]] || [[Обробка зображень та мультимедіа. Лабораторна №2 Старобор Ігор | Старобор Ігор]] || [[ЛP №2 | Нога Антон]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3998138|Богдан Сергій]] || [[Лабораторна робота №2 Богдан | Лабораторна робота №2]] || [[ЛР №2 Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[ | + | | [[Користувач:3998138|Богдан Сергій]] || [[Лабораторна робота №2 Богдан | Лабораторна робота №2]] || [[ЛР №2 Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[ЛP №2 | Нога Антон]] || [[Обробка зображень лабораторна №2| Євенко Євгеній]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4004412|Галушка Антон]] || Лабораторна робота №2 || [[ЛР_№2_Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[Лр_№2_Філоненко|Філоненко Євгеній]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|Мусенко Костянтин]] | | [[Користувач:4004412|Галушка Антон]] || Лабораторна робота №2 || [[ЛР_№2_Сиволап|Сиволап Олександр]] || [[Лр_№2_Філоненко|Філоненко Євгеній]] || [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|Мусенко Костянтин]] | ||
Версія за 07:25, 11 квітня 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Дюков Євген | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Дон Тетяна | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Євенко Євгеній | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Старобор Ігор | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Сиволап Олександр | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Мусенко Костянтин | Лабораторна робота №7 | --- | --- | --- |