Відмінності між версіями «Користувач:4066559»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4066559 (обговорення • внесок) |
4066559 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 18: | Рядок 18: | ||
== Лабараторні роботи з предмету "Обробка зображень та мультимедіа" == | == Лабараторні роботи з предмету "Обробка зображень та мультимедіа" == | ||
| + | |||
| + | |||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 1|Лабораторна 1]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 6|Лабораторна 2]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 2|Лабораторна 3]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 4|Лабораторна 4]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 10|Лабораторна 5]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 12|Лабораторна 6]] |
| − | ! | + | ! [[Обробка зображень лабораторна 16|Лабораторна 7]] |
|- | |- | ||
| style="text-align:center; background-color:green;" | ЛБ1 | | style="text-align:center; background-color:green;" | ЛБ1 | ||
Версія за 11:41, 14 лютого 2018
Літвінов Антон Васильович
Зміст
Про себе
Студент 2 курсу, 26 групи, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Моя сторінка
Наша група
ІН15 (інформатика 2015 рік вступу)
Група ІН15Б "Обробка зображень та мультимедіа" 2018
Мої інтереси
Програмування
Мої роботи
Лабараторні роботи з предмету "Обробка зображень та мультимедіа"
| Лабораторна 1 | Лабораторна 2 | Лабораторна 3 | Лабораторна 4 | Лабораторна 5 | Лабораторна 6 | Лабораторна 7 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ЛБ1 | ЛБ2 | ЛБ3 | ЛБ4 | ЛБ5 | ЛБ6 | ЛБ7 |