Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 17: | Рядок 17: | ||
| 7 || Єськов Іван || - || | | 7 || Єськов Іван || - || | ||
|- | |- | ||
| − | | 8 || [[Користувач:Лисков_Сергій|Лисков Сергій]] || | + | | 8 || [[Користувач:Лисков_Сергій|Лисков Сергій]] || [[DHCP_Lyskov]] || |
|- | |- | ||
| 9 || [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] || [[Комунікація_видимим_світлом._Технологія_LiFi|LiFi]], [[Мережа_P2P|p2p]] || | | 9 || [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] || [[Комунікація_видимим_світлом._Технологія_LiFi|LiFi]], [[Мережа_P2P|p2p]] || | ||
Версія за 18:42, 29 січня 2018
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Бабій Владислав | Bluetooth | 19.09.17 |
| 2 | Бас Євген | Bas_Modems | |
| 3 | Бутенко Сергій | EDGE та GPRS | |
| 4 | Владислав Глімбоцький | DSL | |
| 5 | Данов Артем | Роутеры | |
| 6 | Довгенко Володимир | Dovhenko_protection_of_networks | |
| 7 | Єськов Іван | - | |
| 8 | Лисков Сергій | DHCP_Lyskov | |
| 9 | Міхав Володимир | LiFi, p2p | |
| 10 | Мохонько Аліна | GSM | 12.12.17 |
| 11 | Носко Юлія | VoIP_Nosko | 12.12.17 |
| 12 | Олійник Владислав | Мережі 3G Мережі 4G Мережі 5G | |
| 13 | Палій_Вадим | WiFi WiMAX Порівняння | |
| 14 | Туртуріка Віктор | CDMA | 03.10.17 |