Відмінності між версіями «Портфоліо до проекту "штучний інтелект" Бігун Ілона»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
==Мультимедійна презентація==
 
==Мультимедійна презентація==
*LibreOffice Impress
+
[https://drive.google.com/file/d/17b656Nwfo32Z3FoaKdf2z_4ZuO5WfL5V/view?usp=sharing Штучний інтелект]
*Google Диск, Slideshare (http://www.slideshare.net)
+
*Prezi
+
*Canva
+
*...
+
  
 
[https://calendar.google.com/calendar/embed?src=ilonabigun0507%40gmail.com&ctz=Europe/Kiev Google Календар]
 
[https://calendar.google.com/calendar/embed?src=ilonabigun0507%40gmail.com&ctz=Europe/Kiev Google Календар]

Поточна версія на 10:59, 21 грудня 2017


Тема статті

Штучний інтелект

Сьогодні про штучний інтелект не пише тільки лінивий.

Наприклад, Autodesk вважають, що штучний інтелект може враховувати набагато більше факторів, ніж людина, і, таким чином, давати більш точні, логічні і навіть більш креативні рішення складних проблем. В Оксфордському університеті взагалі висловлюють припущення про те, що штучний інтелект в недалекому майбутньому, може замінити штатних журналістів та писати за них огляди і статті .

Загальне захоплення темою штучного інтелекту давно вийшло за рамки наукових конференцій і розбурхує уми письменників, кінематографістів і широкої громадськості. Здається, що від майбутнього, в якому роботи (або Скайнет) правлять світом або, як мінімум, вирішують більшу частину повсякденних завдань, рукою подати. Але що з цього приводу думають самі вчені? Для початку варто розібратися з терміном «штучний інтелект»: занадто багато існує на цю тему домислів і художніх перебільшень. У цьому питанні краще всього звернутися до автора цього терміна (і за сумісництвом творець мови Лисп та лауреату багатьох премій) – Джон Маккарті. статті з однойменною назвою («Що таке штучний інтелект?») Маккарті наводив наступне визначення: "Це наука і технологія створення інтелектуальних машин, в особливості – інтелектуальних комп'ютерних програм. Штучний інтелект пов'язаний із завданням використання комп'ютерів для розуміння роботи людського інтелекту, але не обмежується використанням методів, які спостерігаються в біології."

Виходить, що штучний інтелект і інтелект «людський» тісно пов'язані? Не зовсім так – сам Маккарті підкреслював: якщо інтелект «взагалі» – це «обчислювальна» складова того, що допомагає суб'єкту досягати поставлених цілей, тоді інтелект людини, тварин і машин буде працювати по-різному.

Отже, штучний інтелект – це не подоба людського, хоча багатьом футуристів, письменникам і навіть вченим хочеться вірити в те, що це не так. Про це часто повторює Майкл Джордан, почесний професор Каліфорнійського Університету в Берклі. Він вважає, що недостатнє розуміння того, що ж представляє із себе штучний інтелект, призводить не просто до створення «красивих образів», не пов'язаних з реальною наукою, а до самої цієї дезінформації і різного роду міфів, процвітаючих в цій області.

Джерела інформації


  • Google Диск (Текстовий документ "Стаття до проекту "Штучний інтелект")

Блог до проекту

  • Blogger


Мультимедійна презентація

Штучний інтелект

Google Календар

Опитування до проекту

Google Форми (посилання на опитування)


Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка