Відмінності між версіями «Відповіді 2-й семестр»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
===Відповідь===
 
===Відповідь===
 +
Приклади тестів.
 +
Програма створення та демонстрації навчальних тестів MyTestX  забезпечує на комп'ютері створення, редагування, використання та автоматичне відкриття навчальних тестів. Програма безкоштовна, проста і зручна у використанні, має постійну підтримку від виробника.
 +
Програма MyTestX працює з дев’ятьма типами завдань: одиночний вибір, множинний вибір, встановлення порядку проходження, встановлення відповідності, вказівка істинності чи хибності тверджень, ручне введення числа (чисел), ручне введення тексту, вибір місця на зображенні, пере¬становка букв. Завдання типу так/ні легко можна отримати, використовуючи тип з одиночним вибором. У тесті можна використовувати будь-яку кількість будь-яких об’эктів, можна тільки один, можна і все відразу.
 +
 +
Відкрити Microsoft Word.
 +
• Викликати на екран панель «Елементи управління», виконавши команди Вид – Панель інструментів – Елементи управління.
 +
• Викликати на екран панель «Форми», виконавши команди Вид – Панель інструментів – Форми.
 +
• Розглянути поля, що вставляють у форму Прапорець, Поле зі списком або Текстове поле. Учням не дозволяється самостійно встановити або змінювати ці поля. Для їх вставки слід використовувати кнопки Прапорець, Текстове поле і Поле зі списком. Щоб змінити дані поля, необхідно використовувати кнопку Параметри поля форми на панелі інструментів.
 +
• Дослідження застосування кнопок Прапорець та програмування кнопки Кнопка на прикладі виконання тесту з української мови.
 +
• Створення тесту на комп’ютері за допомогою панелі Форми.
 +
 +
Вкалдка Разработчик містить інструменти для роботи з макросами, шаблонами і XML-файлами.
 +
 +
Робота з файлами або управління файлами складається з кількох типових операцій:
 +
1.    створення папки;
 +
2.    перейменування файлу або папки;
 +
3.    копіювання файлу або папки;
 +
4.    переміщення файлу або папки;
 +
5.    видалення файлу або папки.
 +
 +
Всі операції з файлами виконуються за загальним алгоритмом.
 +
 +
1.    Насамперед, виберіть папку, що містить папки або файли, з якими ви плануєте виконати яку-небудь дію.
 +
2.    Об'єкти, що підлягають обробці, необхідно виділити.
 +
Примітка
 +
Деякі з операцій обробки файлів і папок можна виконати відразу для декількох об'єктів.
 +
3.    Потім виберіть необхідну операцію обробки.
 +
4.    Відповідні команди перебувають у меню Файл  і Правка . Команди тих меню, які найчастіше використовуються, присутні і у контекстних меню папок і файлів.
 +
5.    Далі розглянемо окремі шаги цього загального алгоритму.
 +
Примітка
 +
Всі операції з папками й файлами (крім перейменування) можуть виконуватися відразу над групою папок й/або файлів. Для цього вони повинні бути попередньо виділені.
  
 
==Питання 2==
 
==Питання 2==

Версія за 09:13, 24 травня 2017

1.Створення тестових завдань засобами текстового процесору Microsoft Word.Вставка вкладки Разработчикі робота з групою Элементы управления.Приклади

Відповідь

Приклади тестів. Програма створення та демонстрації навчальних тестів MyTestX забезпечує на комп'ютері створення, редагування, використання та автоматичне відкриття навчальних тестів. Програма безкоштовна, проста і зручна у використанні, має постійну підтримку від виробника. Програма MyTestX працює з дев’ятьма типами завдань: одиночний вибір, множинний вибір, встановлення порядку проходження, встановлення відповідності, вказівка істинності чи хибності тверджень, ручне введення числа (чисел), ручне введення тексту, вибір місця на зображенні, пере¬становка букв. Завдання типу так/ні легко можна отримати, використовуючи тип з одиночним вибором. У тесті можна використовувати будь-яку кількість будь-яких об’эктів, можна тільки один, можна і все відразу.

Відкрити Microsoft Word. • Викликати на екран панель «Елементи управління», виконавши команди Вид – Панель інструментів – Елементи управління. • Викликати на екран панель «Форми», виконавши команди Вид – Панель інструментів – Форми. • Розглянути поля, що вставляють у форму Прапорець, Поле зі списком або Текстове поле. Учням не дозволяється самостійно встановити або змінювати ці поля. Для їх вставки слід використовувати кнопки Прапорець, Текстове поле і Поле зі списком. Щоб змінити дані поля, необхідно використовувати кнопку Параметри поля форми на панелі інструментів. • Дослідження застосування кнопок Прапорець та програмування кнопки Кнопка на прикладі виконання тесту з української мови. • Створення тесту на комп’ютері за допомогою панелі Форми.

Вкалдка Разработчик містить інструменти для роботи з макросами, шаблонами і XML-файлами.

Робота з файлами або управління файлами складається з кількох типових операцій: 1. створення папки; 2. перейменування файлу або папки; 3. копіювання файлу або папки; 4. переміщення файлу або папки; 5. видалення файлу або папки.

Всі операції з файлами виконуються за загальним алгоритмом.

1. Насамперед, виберіть папку, що містить папки або файли, з якими ви плануєте виконати яку-небудь дію. 2. Об'єкти, що підлягають обробці, необхідно виділити. Примітка Деякі з операцій обробки файлів і папок можна виконати відразу для декількох об'єктів. 3. Потім виберіть необхідну операцію обробки. 4. Відповідні команди перебувають у меню Файл і Правка . Команди тих меню, які найчастіше використовуються, присутні і у контекстних меню папок і файлів. 5. Далі розглянемо окремі шаги цього загального алгоритму.

Примітка

Всі операції з папками й файлами (крім перейменування) можуть виконуватися відразу над групою папок й/або файлів. Для цього вони повинні бути попередньо виділені.

Питання 2

Відповідь

Повернутися до курсу