Відмінності між версіями «Користувач:3524693»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3524693 (обговорення • внесок) (→Лабораторні роботи:) |
3524693 (обговорення • внесок) (→Лабораторні роботи:) |
||
| Рядок 62: | Рядок 62: | ||
| [[Обробка зображень лабораторна 6|ЛР №2]] | | [[Обробка зображень лабораторна 6|ЛР №2]] | ||
| [[Обробка зображень лабораторна 2|ЛР №3]] | | [[Обробка зображень лабораторна 2|ЛР №3]] | ||
| − | | [[Обробка_зображень_лабораторна_4| | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_4| ЛР№ 4]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_5| ЛР№ 5]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_6| ЛР№ 6]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_7| ЛР№ 7]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_8| ЛР№ 8]] |
|- | |- | ||
| ПОСИЛАННЯ | | ПОСИЛАННЯ | ||
Версія за 12:32, 20 березня 2017
Єлькін Валетин Ілліч
Зміст
Про себе
Я - студент. Навчаюся на фізико-математичному факультеті спеціальності інформатика.
Моя група
Група 26, спеціальність "Інформатика", 2015-2016 н.р.
Проекти в яких беру участь
Epson LX-800 Єлькін Валентин,26 група
Epson FX-1170Єлькін Валентин,26 група
Мої роботи
Електронний журнал
Мої роботи
Екстримальний ігровий ПК для ентузіастів. Intel 2015
Обробка зображень та мультимедіа
Лабораторні роботи:
| Обробка зображень та мультимедіа: | ||||||||
| ЗАВДАННЯ | ЛР№1 | ЛР №2 | ЛР №3 | ЛР№ 4 | ЛР№ 5 | ЛР№ 6 | ЛР№ 7 | ЛР№ 8 |
| ПОСИЛАННЯ | [| №1] | Текст | зображення | Колір в зображеннях | [ ] | [ ] | [ ] | [ ] |