Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2017р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3368969 (обговорення • внесок) |
3366491 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 22: | Рядок 22: | ||
| [[Користувач:3390605|Ругало Дмитро]] || Посилання на роботу || || || | | [[Користувач:3390605|Ругало Дмитро]] || Посилання на роботу || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3366491|Сокол Марина]] || | + | | [[Користувач:3366491|Сокол Марина]] || [[Обробка_зображень_лабораторна_2_Сокол | текст]] || || || |
|- | |- | ||
| [[Користувач:3463499 |Танковський Богдан]] || Посилання на роботу || || || | | [[Користувач:3463499 |Танковський Богдан]] || Посилання на роботу || || || | ||
Версія за 02:48, 20 березня 2017
Оцінки:
Лабораторна робота №2
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Посилання на роботу | |||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Текст | |||
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Сокол Марина | текст | |||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №3
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Посилання на роботу | |||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Графічні формати | |||
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Сокол Марина | Посилання на роботу | |||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |
Лабораторна робота №4
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Калюжна Яна | Посилання на роботу | |||
| Мартиненко Валентин | Посилання на роботу | |||
| Мельник Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Мішуровський Денис | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Данило | Посилання на роботу | |||
| Невкритий Микита | Посилання на роботу | |||
| Працевіта Анжеліка | Посилання на роботу | |||
| Ругало Дмитро | Посилання на роботу | |||
| Сокол Марина | Посилання на роботу | |||
| Танковський Богдан | Посилання на роботу | |||
| Шеремет Денис | Посилання на роботу |