Відмінності між версіями «Проект з ОІТ та ЗЛ: "Творчий шлях Овідія. “Сумні елегії” – відображення жорстокої долі поета." - 101 групи Писаренко Аліна, 2016.»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 32: Рядок 32:
 
[[https://drive.google.com/file/d/0B4agSNBunpWKOEpwd1QwMlc0b2M/view?usp=sharing|Презентація]]
 
[[https://drive.google.com/file/d/0B4agSNBunpWKOEpwd1QwMlc0b2M/view?usp=sharing|Презентація]]
  
[[Файл:Стінгазета Писаренко Аліни.jpg|рамка|100x200px]]
+
[[Файл:Стінгазета Писаренко Аліни.jpg|рамка|100x200px|Моя Стінгазета|ліворуч]]

Версія за 18:39, 23 листопада 2016

Творчий шлях Овідія.

Згідно автобіографічного твору "Скорботні елегії", народився в м. Сульмон, в Апеннінах (сучасне місто бл. 140 км від Риму), в забезпеченій провінційній сім'ї, що належала до вершницького стану. Разом з братом Луцієм, який був на рік старший, навчався спочатку у граматичній школі в Римі, а потім отримав звичайну для того часу риторичну освіту. Смерть брата у віці двадцяти років справила на Овідія сильне враження. Майбутній поет виявив непересічні здібності до риторики і зайнявся було політикою, побув членом колеґії тріумвірів, тобто одним з нижчих міських урядників, а потім - судової колеґії децимвірів, але потяг до віршування одержав гору, і невдовзі Овідій став членом гуртка Марка Валерія Мессали. З видатних сучасників Овідій одного разу мав нагоду зустрітися з Вергілієм на декламуванні Горацієм його віршів, був знайомий з Проперцієм й Тибуллом. Освіту завершував у Афінах, після чого здійснив подорож східним Середземномор'ям, де його супроводжував поет Емілій Макр, а потім, перед поверненням до Риму, провів декілька місяців на Сицилії. Був одружений тричі, два перших закінчилися розлученням. Від другого шлюбу, ймовірно, мав дочку.

Ідея проекту

- політичні погляди митця;

- філософські основи творчості;

- суть новаторства Овідія

Автор проекту

ПІП автора(ів), посилання на їхні власні сторінки

Матеріали проекту

Інтернет ресурси проекту

Список посилань на ресурси проекту (якщо посилань багато, то зробіть на новій сторінці). Посилання на створену колекцію закладок

Додаткові матеріали проекту

[1]

[2]

[3]

[4]

[5]

Результати проекту

[[6]]

Моя Стінгазета