Відмінності між версіями «Користувач:Vvyaschenko»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
== '''<big>Вященко Володимир Ігорович</big>''' ==
 
== '''<big>Вященко Володимир Ігорович</big>''' ==
----
+
 
 
[[Файл:Vyaschenko.jpg|міні]]
 
[[Файл:Vyaschenko.jpg|міні]]
  

Версія за 13:44, 12 травня 2016

Вященко Володимир Ігорович

Vyaschenko.jpg

Вященко Володимир Ігоровичарод. 11 вересня 1988 р., Україна, Кіровоград) - заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (з вересня 2011 року по теперішній час). Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 5 років.


Освіта

Освіта повна вища. Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка (спеціаліст - «Соціальна педагогіка», 2010 рік; магістр - «Управління навчальним закладом», 2010 рік).

Підвищення кваліфікації: курси при КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» заступників директорів шкіл з виховної роботи, 25 жовтня 2013 рік, №2838.


Характеристика діяльності педагогічного працівника

Вященко Володимир Ігорович має стаж роботи в КЗ «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи 4 роки 7 місяців.

За час роботи продемонстрував високий рівень володіння методами управління через забезпечення діяльності системи виховної роботи в ліцеї, організацію позакласної та позашкільної виховної роботи з учнями; координацію виконання цільових виховних програм, координацію позакласної та позашкільної роботи, профорієнтаційну роботу; проведення методичної роботи з класними керівниками; роботу щодо збереження життя і здоров’я учнів.

Вященко В.І. успішно розв’язує оперативні завдання: планує виховну роботу, здійснює контроль за якістю виховного процесу, забезпечує належне виконання класними керівниками покладених на них обов’язків. Під його керівництвом ведеться відповідна профорієнтаційна робота з учнями (організація зустрічей з представниками професій, викладачами вузів, створення учнівських проектів про професії батьків), проводяться тематичні тижні, організовуються екскурсії.

Відповідно до своїх посадових обов’язків уміло організовує методичну роботу з класними керівниками, підготовку та проведення загальноліцейних виховних заходів: ліцейного фестивалю аматорського кіно «Промінь», «Ліцей має талант», конкурсу краси «Міс Педагогічного ліцею», щорічний турнір КВК, відкритих позакласних заходів та взаємовідвідування виховних заходів. Відповідає за оформлення відповідної шкільної документації, роботу з пільговим контингентом учнів, з дітьми, позбавленими батьківського піклування, з дітьми-сиротами, роботу з учнями, схильними до правопорушень. Організовує, проводить і узагальнює результати моніторингів з виховної роботи.

Промінь-2016.jpg
Міс ліцей-2015.jpg
КВК-2016.jpg

Постійно займається підвищенням фахового рівня. У 2014 році Вященко В.І. підвищив кваліфікацію у Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах заступників директорів з виховної роботи. Працюючи над проблемою «Використання відео проектів у системі виховної роботи старшої школи», Володимир Ігорович використовує готові відеоматеріали, створює власні та залучає учнів до створення нових відеороликів. Слід відмітити, у 2012 році ним було створено фільм до 258-ї річниці від дня заснування Кіровограда «Місто, що здійснює мрії». Даний фільм став лауреатом міського відеоконкурсу «Моє креативне місто» та набув популярності в мережі Internet. Як керівник циклового методичного об’єднання класних керівників Володимир Ігорович проводить різні методичні заходи. Бере активну участь у міських заходах з питань виховної діяльності. Володимир Ігорович встановлює і підтримує зв’язки ліцею із організаціями для спільної діяльності з питань позашкільного виховання. Ділиться досвідом роботи на міських, обласних семінарах. Йому притаманні доброзичливість, об’єктивність, уміння створити позитивний мікроклімат в учительському та учнівському колективах. З розумінням ставиться до колег, намагається розібратися в їх проблемах, вчасно надати допомогу, підтримати, уникнути можливого конфлікту. Користується авторитетом серед учнів, батьків, колег.